1000 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1000

yesir

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 1000 TL kablosuz mouse arıyorum şu anda Logitech G305 düşünüyorum daha iyi öneriniz var mıdır bütçem 100-200 TL artabilir duruma göre Razer önermezseniz sevinirim.

Arkadaşlar bir de bilmediğimden soruyorum. Logitech Hero sensör mü yoksa PAW3395 sensör mü FPS oyunu için daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam maalesef sensörler hakkında bilgim olmadığı için soruyorum ben PAW3395 sensörlü mouse ileride sıkıntı yaratır mı markasınıda hiç kullanmadım.

Hocam birdaha rampage ürünü kullanmamaya karar verdim.

Hocam maalesef sensörler hakkında bilgim olmadığı için soruyorum ben PAW3395 sensörlü mouse ileride sıkıntı yaratır mı markasınıda hiç kullanmadım.

Hocam birdaha rampage ürünü kullanmamaya karar verdim.
Evet rampage sıkıntı ya fakat mousem rampage ve bi sıkıntı çıkmadı

Sensörden ziyade G305 skatezleri çok iyi değil, ağır bir mouse pillerle, ve çift tıklama sorunları var. PAW3395 650 IPS iken Logitech Hero 12K 400 IPS. Yani olay sırf sensör demek değil mouse alırken. Ben PAW3395 li VGN gamepower tercih ederdim.

Sensörden ziyade G305 skatezleri çok iyi değil, ağır bir mouse pillerle, ve çift tıklama sorunları var. PAW3395 650 IPS iken Logitech Hero 12K 400 IPS. Yani olay sırf sensör demek değil mouse alırken. Ben paw3395'li VGN Gamepower tercih ederdim.

Peki başka önereceğiniz mouse var mıdır ve Gamepower uzun süre kullanımda sıkıntı çıkarabilir mi?

Sensörden ziyade G305 skatezleri çok iyi değil, ağır bir mouse pillerle, ve çift tıklama sorunları var. PAW3395 650 IPS iken Logitech Hero 12K 400 IPS. Yani olay sırf sensör demek değil mouse alırken. Ben paw3395'li VGN Gamepower tercih ederdim.

Bir de hocam ben bundan önce Gamepower sendo mouse kullanmıştım sıkıntı çıkarmıştı double Click tarzı aynı problem bunda da olur mu?

Benim önermiş olduğum mouseun markası Gamepower değil. Modeli Gamepower X3. Yani Tr'deki Gamepower markası değil.

Bütçeniz 1000 TL ise darmoshark N3

1500 TL çıkabilirseniz M3 güzel alternatifler.

Bütçeniz 1000 TL ise Darmoshark N3.

1500 TL çıkabilirseniz M3 güzel alternatifler.

İlk defa duydum bu mouse markasını uzun süre kullanım için ideal midir?

Geri
Yukarı