1000 TL Kablosuz mouse önerisi

fenerbahceli49

Centipat
Daha fazla  
1000 TL bandında oyun için kablosuz mouse arıyorum. Palm grip şeklinde tutuyorum ancak elim küçük. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

1000 TL bandında oyun için kablosuz mouse arıyorum. Palm grip şeklinde tutuyorum ancak elim küçük. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bütçe artıp R1 SE alabilirsin.

Bütçe artıp R1 SE alabilirsin.

Hocam teşekkürler cevabınız için ve bir şey sormak istiyorum Amazon'da satılan ucuz fareler alınır mı?
Örnek: Amazon.com.tr

Dislike atanlar sebebini söyleyebilir mi? 2. kez bu mouse'u kullanıyorum ve 1 tane de sıfır kapalı kutu yedekte bekliyo.

Fiyatını hak etmiyor.

Niye haketmiyor? Mouse pad'in üstünde mi kaymıyo? İstediğin yere mi gelmiyo imleç? Bugün pazar ben çalışmam mı diyo? Ben 3 yıldır kullanıyorum bir kere pişman etmedi beni. Elimin tutuşuna çok çok uygun.

Niye hak etmiyor? Mouse Pad'in üstünde mi kaymıyor? İstediğin yere mi gelmiyor imleç? Bugün pazar ben çalışmam mı diyor? Ben 3 yıldır kullanıyorum bir kere pişman etmedi beni. Elimin tutuşuna çok çok uygun.

Fiyatını hak etmiyordan ne anlıyorsunuz? O bütçeye daha iyi modeller var.

Fiyatını hak etmiyordan ne anlıyorsunuz? O bütçeye daha iyi modeller var.

Arkadaşım sen söyler misin fiyatını haketmiyor ne demek? Benim için hakediyor fiyatını. Sence neden haketmiyor?? Bence hiçbir sorunu yok mouse'un. Sence nesi var?

Geri
Yukarı