1000 TL Kasa + PSU önerisi

Merhaba,
ben bu kasayı aldım: XIGMATEK ISTANBUL 4x120mm FAN X-POWER 650W 80PLUS MidT ATX OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
diğer parçalarım kargoda ondan dolayı test etme şansı bulamadım ancak kasa ilk izlenim olarak kaliteli duruyor.Dahili PSU konusunda soru işaretlerim var.Ne kadar kaliteli pek kestiremiyorum ancak 1000tllik bir kombinasyonda bu PSU'dan''çok daha kaliteli'' diyebileceğimiz bir PSU çıkacağını sanmıyorum.

İleriye dönük düşünmek lazım nede olsa fazla olunca zararı yok ama garanti konusunda kafam rahat olsun isterseniz Corsair alınabilir.

BR modeli hakkında pek bilgim yok olsa daha farklı bir yorum yapardım.
Hocam doğru düşünmüşsünüz ileri yönelik ama ben seneye evden ayrıldığımda kendime farklı bir cihaz toplayacağım bu kardeşime kalacak o da kurcalayacak kadar bilgiye sahip değil.
Merhaba,
Ben bu kasayı aldım: XIGMATEK ISTANBUL 4x120mm FAN X-POWER 650W 80PLUS MidT ATX OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Diğer parçalarım kargoda ondan dolayı test etme şansı bulamadım ancak kasa ilk izlenim olarak kaliteli duruyor. Dahili PSU konusunda soru işaretlerim var. Ne kadar kaliteli pek kestiremiyorum ancak 1000TL'lik bir kombinasyonda bu PSU'dan"çok daha kaliteli" diyebileceğimiz bir PSU çıkacağını sanmıyorum.

Sattığım sistemde Xigmatek centauro 700W PSU vardı memnundum hiç sorun yaratmamıştı dediğiniz modele de bir bakayım.

Hocam doğru düşünmüşsünüz ileri yönelik ama ben seneye evden ayrıldığımda kendime farklı bir cihaz toplayacağım bu kardeşime kalacak o da kurcalayacak kadar bilgiye sahip değil.
İleride güncelleştirme yapmak istediği zaman avantaj olabilir ama 600W gayet yeterli onu söyleyeyim.

Merhaba,
ben bu kasayı aldım: XIGMATEK ISTANBUL 4x120mm FAN X-POWER 650W 80PLUS MidT ATX OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
diğer parçalarım kargoda ondan dolayı test etme şansı bulamadım ancak kasa ilk izlenim olarak kaliteli duruyor.Dahili PSU konusunda soru işaretlerim var.Ne kadar kaliteli pek kestiremiyorum ancak 1000tllik bir kombinasyonda bu PSU'dan''çok daha kaliteli'' diyebileceğimiz bir PSU çıkacağını sanmıyorum.
hocam kasadan memnunmusunuz fanları asus sync vb ışıklandırma sistemleri ile uyumlu mu sese duyarlı mı ram ekran kartı vb parçalarla senkrorize oluyor mu yardımcı olur musunuz

hocam kasadan memnunmusunuz fanları asus sync vb ışıklandırma sistemleri ile uyumlu mu sese duyarlı mı ram ekran kartı vb parçalarla senkrorize oluyor mu yardımcı olur musunuz
Adreslenebilir rgb değil. çok fazla farklı modu var ancak argb değil. Kasa gayet kaliteli ve şık. Soğutma konusunda pek yeterli mi emin değilim çünkü önü mesh değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı