1000 TL kırmızı switch mekanik klavye önerisi

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi. 549 TL. Bunu alalı 2 buçuk yılı geçti ve W tuşu artık basmıyor nadiren basıyor yani ömürünü tamaladığını düşünüyorum çünkü çok yoğun kullandığım bunu aldığımdan beri. FPS oyununda sürekli ileri (W) tuşuna bastığım için. Yine aynısından mı alsam yoksa 1000 TL'ye kadar bundan daha iyi önereceğiniz klavyeler var mı?

Şu an kullandığım Gamepower Warlock compact kırmızı Switch mekanik oyuncu klavyesi. 549 TL. Bunu alalı 2 buçuk yılı geçti ve W tuşu artık basmıyor nadiren basıyor yani ömürünü tamaladığını düşünüyorum çünkü çok yoğun kullandığım bunu aldığımdan beri. FPS oyununda sürekli ileri (W) tuşuna bastığım için. Yine aynısından mı alsam yoksa 1000 TL'ye kadar bundan daha iyi önereceğiniz klavyeler var mı?

İlk çıktıklarında kronik bir sorunu vardı klavyenin, size önerim Gamepower hariç her şeyi almanız.

İlk çıktıklarında kronik bir sorunu vardı klavyenin, size önerim Gamepower hariç her şeyi almanız.
Peki tavsiye olarak verebileceğin örnekler var mı?

ilginç ya 1000 tl civarı türkçe klavyeli red switch doğru düzgün bir şey bulamadım.amazonda şunu buldum o da Türkçe klavye değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı