800 TL kırmızı switch mekanik klavye önerisi

semamca_07

Kilopat
Arkadaşlar elimde trust cada gxt 890 var, daha 2 yıl olmadı alalı ama d tuşu sürekli takılıyor, idare ettim bu şekilde ama artık çıldırtacak beni. Çıkarıp üfledim filan düzeliyor ama yine basmamaya başlıyor belli bir süre sonra. Bir ara sürekli kullandığım tuşları çıkarıp fan tutmuştum temizlensin diye ama o da çare olmadı. Görüntüsü rgb'li olması hiç umurumda değil, çabuk bozulmayan uzun süredir kullanmakta olduğunuz bir klavye var mı? Numpad olmasa çok daha iyi olur masada yer kaplıyor. Valorant dışında başka bir oyunda oynamıyorum sürekli wasd kullanıldığı için aşındı sanırım. Birde elimdeki klavyenin tuşu için yapabileceğim birşey var mı sizce?

Birde elimdeki klavyenin tuşu için yapabileceğim birşey var mı sizce?
"D" switchini lehimle söküp oraya az kullandığınız bir tuşun switchini takın. Mesela "pause break" tuşunun switchini D'nin yerine; D'yi ise oraya takın. "Pause break"teki switch az kullanıldığı (hatta ben hiç kullandığımı hatırlamıyorum o tuşu) için sıfır gibidir.

"D" switchini lehimle söküp oraya az kullandığınız bir tuşun switchini takın. Mesela "pause break" tuşunun switchini D'nin yerine; D'yi ise oraya takın. "Pause break"teki switch az kullanıldığı (hatta ben hiç kullandığımı hatırlamıyorum o tuşu) için sıfır gibidir.
Bu adam bu dünyaya fazla… Denenebilir, katılıyorum.

Geri
Yukarı