1000 TL kulak içi kulaklık önerisi

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Takip ettiğim çoğu profesyonel oyuncunun ve yayıncının kulak içi kulaklık önermesi ve rahatlık amacıyla kulak içi kulaklık almaya karar verdim, önerilerinizi bekliyorum. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olursa sevinirim. FPS oyunlarında kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu;

TWS;

Hangi profesyonel oyuncu size kulak içi önerdi anlayamadım, hangi oyunu oynuyor bunlar?

Kablolu;

TWS;
Peki hocam sizce kulakiçi mi kulaküstü mü kullanılmalı? Kulaküstü olarak ne önerirsiniz? Arkadaş atınca bir sorayım dedim açıkcası yanlış mı yapıyorum acaba?

Hangi profesyonel oyuncu size kulak içi önerdi anlayamadım, hangi oyunu oynuyor bunlar?

Çoğu oyunun LAN turnuvalarında kulak içi kullanılıyor, ayrıca rahatlık açısından da tercih edilebilir.

Mithrain--> PUBG
Torwak--> Escape From Tarkov
SoPrecious--> Valorant (BBL ESports)

Peki hocam sizce kulakiçi mi kulaküstü mü kullanılmalı? Kulaküstü olarak ne önerirsiniz? Arkadaş atınca bir sorayım dedim açıkcası yanlış mı yapıyorum acaba?
Hangisiyle daha rahat ediyorsan ama kulak üstü ile daha ses kasılıyor, sürücülerin ses verebileceği alan daha geniş olduğundan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı