1000 TL kulaklık önerisi

Son düzenleme:

Void Pro kullandım memnun kalmadım çok rahatsız bir kulaklık yanlış anlama Hasan deniz ancak almamalısın bence ben ekipmanlarımda daha çok rahatlığı isterim ses kasma kalitesi olarak fena değil bir Arctis ya da Cloud 2 değil ancak gayet yeterli düzeyde eğer diyorsanız ben çekerim sıkıntısını rahatlık önemli değil ses versin diyorsanız o zaman alabilirsiniz ancak ben memnun kalmadım eğer rahat kulaklık arıyorsanız Arctis serisine bakın derim Arctis 7 kullanıyorum şu an çok fiyatı arttı ancak eskiden almıştım çok rahat olduğunu söyleyebilirim Arctis 5'e de bakabilirsiniz indirimde 1000TL'ye bulursanız kaçırmayın derim.

Void Pro kullandım memnun kalmadım çok rahatsız bir kulaklık yanlış anlama Hasan deniz ancak almamalısın bence ben ekipmanlarımda daha çok rahatlığı isterim ses kasma kalitesi olarak fena değil bir Arctis'ya da Cloud 2 değil ancak gayet yeterli düzeyde eğer diyorsanız ben çekerim sıkıntısını rahatlık önemli değil ses versin diyorsanız o zaman alabilirsiniz ancak ben memnun kalmadım eğer rahat kulaklık arıyorsanız Arctis serisine bakın derim Arctis 7 kullanıyorum şu an çok fiyatı arttı ancak eskiden almıştım çok rahat olduğunu söyleyebilirim Arctis 5'e de bakabilirsiniz indirimde 1000TL'ye bulursanız kaçırmayın derim.

Yanlış anlamam merak etme bu dediğin bilgilendirici bir şey hatta bunu söylediğin için teşekkürler bizi bilgilendirdiğin için :).

Yeni konular

Geri
Yukarı