1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000+ TL

Wlixe

Hectopat
Yer
Caer a'Muirehen
Selam, 2 yıldan fazladır Corsair HS35 kullanıyorum ve artık bir hayli eskidi, kulak bandı esnek değil, kafam büyük olmamasına rağmen çok kolay bir şekilde kırıldı. Sesi karşı tarafa iletiyor, kulaklığın sesini sonuna kadar açınca sağ tarafından az ses geliyor vesaire vesaire. Ben de kulaklık değiştirmeye karar verdim. 1000 TL ve üstü bir kulaklık arıyorum, 1000 TL'yi aşabilirim. Kulaklıkta aradığım özellikler:
  • 7.1 ses kartı olması,
  • Beni 2-3 yıl kırılmadan, bozulmadan idare edebilmesi,
  • Valorant, CS:GO, PUBG, CoD Warzone gibi oyunlarda iyi ses kasabilme.
Şu an Corsair Void Elite 7.1 Surround almayı düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bildiğim kadarıyla Blackshark V2 X kulaklıkta ses kartı yok.
RGB modelindeki tek fark Corsair logosundaki RGB olması nedeniyle RGB modelini almayı düşünmüyorum, konuda belirttiğim modeli fiyat/performans açısından daha mantıklı geliyor.
Technopat üzerinde Cloud 2 konularını incelediğimde herkes aldıktan sonra pişman olduğunu, fazla abartıldığını söylüyor.

RGB modelindeki tek fark Corsair logosundaki RGB olması nedeniyle RGB modelini almayı düşünmüyorum, konuda belirttiğim modeli fiyat/performans açısından daha mantıklı geliyor.

Technopat üzerinde Cloud 2 konularını incelediğimde herkes aldıktan sonra pişman olduğunu, fazla abartıldığını söylüyor.
Surround 3.5mm RGB Elite USB.

3.5mm ise ses kartı bulunmuyordur.

Ve ayrıyeten bütçeyi ufak daha arttırırsan;

Mikrofon olmasa da olur dersen;

Ve ayrıyeten bütçeyi ufak daha arttırırsan;
Bütçem zaten 1300-1400 TL civarlarında, insanlar 1000-1500 TL yazınca direkt 1600 TL fiyatlarında olan kulaklıkları önerdiği için 1000+ TL yazdım.
Ek olarak: Corsair Void Elite tercih etmenin sebeplerinden bir tanesi de fiyat açısından uygun olması, kulaklık aldıktan bir kaç ay sonra da mouse alacağım.
Surround 3.5mm RGB Elite USB.

3.5mm ise ses kartı bulunmuyordur.
Kulaklıkla birlikte USB adaptörü de veriliyor. Bakınız: https://www.corsair.com/ww/en/Categ...adset-with-7-1-Surround-Sound/p/CA-9011205-NA

Bütçem zaten 1300-1400 TL civarlarında, insanlar 1000-1500 TL yazınca direkt 1600 TL fiyatlarında olan kulaklıkları önerdiği için 1000+ TL yazdım.
Ek olarak: Corsair Void Elite tercih etmenin sebeplerinden bir tanesi de fiyat açısından uygun olması, kulaklık aldıktan bir kaç ay sonra da mouse alacağım.

Kulaklıkla birlikte USB adaptörü de veriliyor. Bakınız: https://www.corsair.com/ww/en/Categ...adset-with-7-1-Surround-Sound/p/CA-9011205-NA
Önemli olan USB girişi değil. Ses kartı.

Geri
Yukarı