1000 TL LoL için sistem önerisi

exsoso10

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Full ayarlarda en yüksek çözünürlükte 100 ve üzeri FPS alabileceğim max 1000 liralık bir sistem toplar mısınız acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sıfır ofis bilgisayarı toplamayı düşünüyorum öneriniz ne olur montajlı göndericek sitelere bakıyorum önerinizi bekliyorum hocam.
Montajlı gönderecek sitelerden almanız, parça parça almanıza oranla pahalıya gelecektir. Yalnız 1.500TL bandında ofis sistemi oluşturulabilir.

@FTHB
ofis.jpg

Ofis için böyle bir sistem kullanılabilir. Kullanıma göre SSD küçültülebilir.

Farklı sitelerden toplayarak, LOL sistemi toplayabilirim. En yüksek ayarlarda 100FPS alamazsınız ama 60 üstü olacak şekilde oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Montajlı gönderecek sitelerden almanız, parça parça almanıza oranla pahalıya gelecektir. Yalnız 1.500TL bandında ofis sistemi oluşturulabilir.

@FTHB
Eki Görüntüle 359764
Ofis için böyle bir sistem kullanılabilir. Kullanıma göre SSD küçültülebilir.

Farklı sitelerden toplayarak, LOL sistemi toplayabilirim. En yüksek ayarlarda 100FPS alamazsınız ama 60 üstü olacak şekilde oynayabilirsiniz.
Ne kadar fark eder farklı sitelerden toplarsam hocam ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı