1000 TL mekanik RGB klavye önerisi

Redragon'un RGB olan ve mekanik olan bir modeli yok mu?
Bu bütçe için bulamayabilirsin hocam. Belki şu olabilir:

İkince el baktımda bana yakın olan bulamadım öğrenci olduğum içinde uzağa gidemiyorum :/
Sahibinden'in GeT özelliği olan kişilerden alın yoksa da söyleyin ve durumu açıklayın. Olumsuz karşılayacaklarını sanmam pek. Mizarlar elde duruyor çünkü epeydir bakarsanız görürsünüz ilanların birkaçı aylardır orada :D

Sah

Sahibinden'in GeT özelliği olan kişilerden alın yoksa da söyleyin ve durumu açıklayın. Olumsuz karşılayacaklarını sanmam pek. Mizarlar elde duruyor çünkü epeydir bakarsanız görürsünüz ilanların birkaçı aylardır orada :D

Sahibinden de dolandırıcılık olmaz umarım belki Redragon K551 vara RGB alırım

AliExpress neden istemiyorsunuz? GamaKay AliExpress orijinal GamaKay Store satıyor.

Bir akrabam almıştı AliExpress'ten gümrkler falan çok karmaşık işler bir de gümrükte kalabilir ve 3 ayda falan geliyor. D

Bu bütçe için bulamayabilirsin hocam. Belki şu olabilir:

Hot swapp özeliği mevcut mudur?

Bir akrabam almıştı AliExpress'ten gümrkler falan çok karmaşık işler bir de gümrükte kalabilir ve 3 ayda falan geliyor. D

Hot swapp özeliği mevcut mudur?
Yok hocam yok. Mesela SIM kartlı bir sipariş verirse o zaman gümrükte kalıyor. Vallaha 3 ayda gelmiyor.

Klavyeler gümrükte kalmaz, rahat olun güvenin bana. Benim klavye 12 günde geldi/gelecek. Şu an aras kargoya verildi, yarın dağıtıma çıkacak.

Yok hocam yok. Mesela SIM kartlı bir sipariş verirse o zaman gümrükte kalıyor. Vallaha 3 ayda gelmiyor.

Klavyeler gümrükte kalmaz, rahat olun güvenin bana. Benim klavye 12 günde geldi/gelecek. Şu an Aras Kargo'ya verildi, yarın dağıtıma çıkacak.

Redragon'da hot swapp olmaması kötü oldu ya

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı