1000 TL mesh kasa önerisi

@Ar0x hocam halihazırda konu açmıştım, etiketledim.
Bir tık arttırıp buna bakabilirsiniz:

Bu daha iyi olur. İndirimdeymiş hem. Temperli cama sahip:

Bir tık arttırıp buna bakabilirsiniz:
Hocam kasa çok güzel ancak bütçeyi aşıyor. 1100 hadi 1200 en fazla olacak şekilde olsa süper olur. O kadar para çıkartamıyorum çünkü elimde değil.

Bütçeyi aşıyor.
Hocam beğenmedim atmanıza gerek yoktu, Ar0x hocamıza başka bir konuda 1100-1200 sınır olarak belirlediğimi ilettim ona istinaden atmış olmalı. Yine de duyarlı davrandığınız için çok teşekkür ederim.

Hocam kasa çok güzel ancak bütçeyi aşıyor. 1100 hadi 1200 en fazla olacak şekilde olsa süper olur. O kadar para çıkartamıyorum çünkü elimde değil.

Hocam beğenmedim atmanıza gerek yoktu, AR0X hocamıza başka bir konuda 1100-1200 sınır olarak belirlediğimi ilettim ona istinaden atmış olmalı. Yine de duyarlı davrandığınız için çok teşekkür ederim.

Buna bakabilirsin. Hava akışı iyi, hatta yanına bir tane egzoz fan alırsan iyi olur.
Fan önerim:

Toplam 1280 TL tutuyor.

Son düzenleme:

Buna bakabilirsin. Hava akışı iyi, hatta yanına bir tane egzoz fan alırsan iyi olur.
Fan önerim:

Toplam 1280 TL tutuyor.
Hocam yorumu yazdığınızda Dark Raider gördüm, o alınmaz mı? Bu Antec AX20 çok iyi bir duruyor, normalde diğer sitelerden olsa Nays ile alacaktım işime geliyordu şimdi bu incehesap üzerinde olunca Nays işi yalan oldu, 1300₺ illaki çıkacak gibi duruyor. Olmadı bu Antec AX20'yi alırım yanına da fan, ya da diğer MSI MAG FORCE M100A için zorlarım. Eğer mümkün olursa da bütçeyi 1500-1700 civarına çıkartmaya çalışırım. En kötü bu Antec AX20'yi alacağım gibi duruyor. Alternatif olarak oldu ki 1100-1200 üzerine hiçbir şekilde çıkamasam ne alabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı