1000 TL monitör önerisi

500 TL daha biriktirip 144Hz güzel bir monitör al 75 Hz 60Hz'e oranla çok yararlı oluyor tabii sisteminiz oyunlarda 144FPS'i görüyorsa alın görmüyorsa 75Hz bir monitör işinizi görür çerçevesiz ve msin düşük olmasına bakın monitörlerin daha güzel oluyor. 150 tl daha koyarım diyorsan:

Aynı monitörü kullanıyorum sorunsuz çalışıyor bu paraya bulamazsın böyle ucuz monitör
Arkadaşın attığıda güzelmiş bunuda düşünebilirsin

Aynı monitörü kullanıyorum sorunsuz çalışıyor bu paraya bulamazsın böyle ucuz monitör.

1500 liraya monitör bakıyordum. Bu benim de aklımı çeldi. Güzel indirim yapmışlar.Çerçevesi çok büyük geldi sadece biraz daha ince olsaymış gözüm kapalı alırdım.

Aynı monitörü kullanıyorum sorunsuz çalışıyor bu paraya bulamazsın böyle ucuz monitör.

Çok iyiymiş ama indirmin 2 saat sonra bitmesi olmadi ya.

Az önce böyle bir konu açmıştı fikir değiştirmiş sanıyorum konu sahibi. Birazdan 500 TL diye konu da gelebilir.

Dolar artınca istediğim PC bayağı artmis bütçem yetmedi.
Az önce böyle bir konu açmıştı fikir değiştirmiş sanıyorum konu sahibi. Birazdan 500 TL diye konu da gelebilir.

Dolar artınca istediğim pc baya artmis bütçem yetmedi

Aynı monitörü kullanıyorum sorunsuz çalışıyor bu paraya bulamazsın böyle ucuz monitör
144 hz böyle monitör bulmak zor arkadaş haklı . Şuanki kur üstünden bu parayı hayli hayli eder diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı