1000 TL Monitör Önerisi

AKYUZYUNUSEMRE

Hectopat
Daha fazla  
Ben en fazla 19" kullandım ama hep büyüklerin daha çok zevk vereceğini düşündüm. Monitör için 1000 TL bütçem var, ne almalıyım? İnternetten ve videolardan bakmamla 27" güzel geldi sizce gereksiz bir büyüklükte mi yoksa ideal mi? Hangi marka modeli önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ekran büyüklüğü kişinin göz zevkine kalmış birşey. Bende ekran ne kadar büyük ve kaliteliyse o kadar zevk verir düşüncesindeyim. Mesela sen büyük olsun istersin, başkası küçük monitör hoşuma gidiyor der küçük ister. Kişiden kişiye değişir yani.

Eğer çok büyük olmasın dersen LG marka 25" 25UM57 Ultra Wide IPS monitörü önerebilirim.
Eğer 27" almak istersen AOC marka 27" i2757FM MYPLAY monitörünü önerebilirim. (akakçe gibi bir sitede bu ürünü aratırsan 900TL gibi ucuz bir fiyata bulabilirsin.)
Eğer daha büyük olsun istersen LG marka 29" 29UM57 Ultra Wide IPS monitörü önerebilirim.

Benim önerilerim bunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı