1000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1000
Bu kadar takmamın sebebi monitör geldikten sonra bir sorun yaşayıp garantiye gitti geldi yok iade için bekleniyor gibi şeylere takılmak istemem.

Söylediğim gibi bende büyük bir risk alıp çoğu kişide sorun yaşatan bir 2K monitör aldım ve artık şans mıdır yoksa bir zaman çıkan seride bir sıkıntı var bilmiyorum ama bende hiçbir sıkıntı yok çok memnunum inanın bana bu monitör işlerini 2 ay araştırdım bir sonuca varamadım.

4 Gün önceye kadar HDMI ile bağlantı sağlamıştım, 4 gün önce DP kablosu aldım onla kullanıyorum.

Peki 75 Hz'de bir sıkıntı yaşıyor musunuz? HDMI ve DP kablo bağlantıları arasında bir fark var mıydı? Ayrıca kutunun içinden HDMI çıktı mı? Çok sordum ama kusura bakmayın cevaplarsanız sevinirim.

Peki 75 Hz'de bir sıkıntı yaşıyor musunuz? HDMI ve DP kablo bağlantıları arasında bir fark var mıydı? Ayrıca kutunun içinden HDMI çıktı mı? Çok sordum ama kusura bakmayın cevaplarsanız sevinirim.
75Hz de bir sıkıntı yaşamıyorum, aralarında bir fark yok. HDMI çıkıyor kutunun içinden.
Nvidia 1000 serisi ve üstü ekran kartınız varsa HDMI ve DP fark eder. Ekstra olarak Gsync açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı