1000 TL monitör tavsiyesi

@Ressamdavinci bunu alabilirsiniz.
Teşekkürler yorumunuz için. Daha fazla beklemek istemiyorum artık çünkü ne kadar beklersem o kadar kötü yorum araştırıyorum
Firmalar kolunuzu kesin gönderin dese nasıl yapmayacaksanız aynı şey, hakem heyetine verince paşa paşa kabul edeceklerdir onların ne dediğinin bir önemi yok insanlar yasal hakkını kullanmıyor sadece. Sorunuza gelirsek ben trendyola daha çok güveniyorum ve bu monitörde de çok ölü piksel çıkıyor o konuda yapacak bir şey yok maalesef. Ve ölü piksel yayılmıyor başta çıkıyor çıkarsa. Çok uzun yıllar kullanımda başka pikseller de ölebiliyor tabi.
Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Bu monitörde de çıkıyor derken Asusu mu kastettiniz ? Hakem heyeti sonucu biraz uzun sürüyormuş söylenene göre. Mesela trendyol üzerinden alan bir arkadaş iade için göndermiş kabul etmemişler bunları görünce insan tedirgin oluyor. Pandemi döneminde bir sürü alışveriş yaptım, monitörün 2-3 katı fiyatlarına teknolojik ürünler aldım ama bu kadar gerilmedim :) Büyük ihtimalle Asusu alacağım hepsiburada üzerinden taksitle alınca daha ucuza geliyor herhalde oradan alacağım gibi. Bu arada her iki sitedeki satıcı aynı. Umarım bir sorunla karşılaşmam
@Ressamdavinci bunu alabilirsiniz.
Tekrardan merhabalar itopyada indirim olmuş şansıma :)
Hangisini alırdınız bunlardan birini net alacağım AOC iyi gibi duruyor

Son düzenleme:
VA panelde çok iyi bir monitördür.

Hocam bir üst mesaj o zaman sizin tercihiniz viewsonic olurdu. Herkes farklı bir şey öneriyor
Firmalar kolunuzu kesin gönderin dese nasıl yapmayacaksanız aynı şey, hakem heyetine verince paşa paşa kabul edeceklerdir onların ne dediğinin bir önemi yok insanlar yasal hakkını kullanmıyor sadece. Sorunuza gelirsek ben trendyola daha çok güveniyorum ve bu monitörde de çok ölü piksel çıkıyor o konuda yapacak bir şey yok maalesef. Ve ölü piksel yayılmıyor başta çıkıyor çıkarsa. Çok uzun yıllar kullanımda başka pikseller de ölebiliyor tabi.
Hocam ASUS TUF GAMING 23.8" VG249Q1R 165Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bu ürünü aldım. En büyük sorunu ışık sızmasıymış umarım çok rastlamam.

Son düzenleme:
Ben Acer aldım sorun görmedim, fakat IPS de en iyi monitörlerde bile ölü piksel ve ışık sızması olabiliyor o benim şansıma oldu. 2 seçeneğiniz var, ilk seçeneğiniz ya böyle aramaya devam edeceksiniz o zaman bunu tavsiye ederim Acer Nitro KG242YP UM.QX2EE.P05 23.8" 0.5 MS 165 Hz HDMI+DP FreeSync HDR10 Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri 1500 TL fakat özellikleri 2K ya denk monitörler gibi benim göz ağrım şahsen param olsa alırdım. Ben alt modelini aldım bunun 241 olanı. 2. seçeneğiniz ise MediaMarkt'ya da vatana gidip yine bu seviyede bir modele biraz daha fazla para verip orada deneyerek alacaksınız. En ufak bir sorun olursa almıyorum dersiniz. Sorunsuz monitörünüzü arabaya atar eve dönersiniz. Umarım sorununuz çözülür. Bir de yasalar gereği paketi düzgün açarsanız 14 gün içinde iade almak zorundalar ölü pikseli iade almıyoruz açmışsınız gibi bir şey yok. Bilginiz olsun hakem heyetiyle verirsiniz son çare. Ama ölü pikselli de kullanılır açıkcası pek üzücü bir sorun değil anlaşılmıyor bile. Bu kadar dert etmeyin derim. Işık sızması da ayda yılda bir ekran zifiri siyah olduğunda ve dikkat edildiğinde farkedilir. Sanmayın ki ışık sızması normal kullanırken sürekli belli olacak. Önemli sorunlar değil bunlar.
3360 tl olmuş

Yeni konular

Geri
Yukarı