1000 TL mouse önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  

Hangi fareyi almalıyım aralarındaki fiyat farkına rağmen tavsiye edeceğiniz var mı? Kablolu kablosuz fark etmez. Bütçe 1000 lira.
Yani 500 liralık fareyi de alma listeme koydum eğer fiyat farkına değmeyeceğini düşünüyorsanız o da olur.
Fiyat/performans ürün satın almak istiyorum bütçe zaten belli. Aralarındaki 100-200 lira farka değmeyecekse daha ucuz olanı almayı yeğlerim.
Elim büyük tutuş şeklim claw.

Hangi fareyi almalıyım aralarındaki fiyat farkına rağmen tavsiye edeceğiniz var mı? Kablolu kablosuz fark etmez. Bütçe 1000 lira.
Yani 500 liralık fareyi de alma listeme koydum eğer fiyat farkına değmeyeceğini düşünüyorsanız o da olur.
Fiyat/performans ürün satın almak istiyorum bütçe zaten belli. Aralarındaki 100-200 lira farka değmeyecekse daha ucuz olanı almayı yeğlerim.

SteelSeries Rival 3 alabilirsin hocam kablolu versiyonu 700 TL idi.

Ben aldım HyperX mouse, malzeme kalitesini beğenmedim. 6 ay sonunda da tekerlerğinde sorunlar olmaya başladı. Ardına sol tuşu da çift basmaya başladı. Bence kalitesiz ürün satıyorlar. Daha önce 6 yıl Microsoft mouse kullandım hiçbir sıkıntı olmamıştı mesela. Tabii bu kullanıcı yorumu, şansızım belki de.

Hocam Rampage SMX-G72 almanızı öneririm. Bizzat kendim kullanıyorum. Ele oturur şekli ve şık bir yapısı var aynı zamanda kendi yazılımı da mevcut. Fiyatı 700TL civarı. Öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı