1000 TL mouse pad önerisi

Bende blade y ve lamzu energon var. 2 modelde iyidir.

blade x control tipi süngerimsi bir yapı fakat blade y sert bir yapıya sahip.
Blade X kullanıyorum hiç esnemiyor, sıfır.
Wraith Blade X için sert vs diyorlar bu döndürmemde yavaşlamaya sebep olur mu?
Mousepadin yumuşak olmasını şahsen ben sevmiyorum.
Sizin durumunuzda bu bir sıkıntı olur mu bilmiyorum.

Çok mousepad kullandım ve bir mousepad için 1000tl verilmez. Çekin qck'yı keyfinize bakın. Control de arıyorsanız tam olur zaten.
Kim ne derse desin iş bilekte bitiyor. Pahalı bir mousepad sizi daha iyi oyuncu yapmaz.

800DPI 0.44 sens oynarken QCK heavy ve HyperX Fury s Pro kullandım. QCK daha kontrol bazlıydı daha rahattım onda. Sens yükseldikçe kontrol padlere yönelmek lazım kanımca.

Bence yanılıyorsun. Yüksek sens kullanıcısıyım fakat mousepadim hız tipi. Yorumlarda bir arkadaşın dedigi gibi yüksek fiyatlı bir mouse pad sizi oyuncu yapmaz. Önemli olan bileginizdir.

Bence yanılıyorsun. Yüksek sens kullanıcısıyım fakat mousepadim hız tipi. Yorumlarda bir arkadaşın dedigi gibi yüksek fiyatlı bir mouse pad sizi oyuncu yapmaz. Önemli olan bileginizdir.
hayatında hiç kontrol padi denedin mi peki :D radiant elo oyuncusuyum biraz da takıntılıyım çok araştırdım bu konuları yanılmıyorum emin ol. top tier oyuncuların ekipman tercihlerini incelersen anlarsın demek istediğimi. hız padleri ile hızlı sens oynuyorsan kısıtlamışsındır kendini. tabii alışırsın, iyi oynarsın ona lafım yok ama daha iyi oynayabileceğini hayal edemiyorsun sadece sanırım.

Beyler tartışmaya gerek yok herkes istediğiyle oynar hangisine alıştıysa devam eder yani en nihayetinde. Kesin bir cevabı yok bu mevzunun.

hayatında hiç kontrol padi denedin mi peki :D radiant elo oyuncusuyum biraz da takıntılıyım çok araştırdım bu konuları yanılmıyorum emin ol. top tier oyuncuların ekipman tercihlerini incelersen anlarsın demek istediğimi. hız padleri ile hızlı sens oynuyorsan kısıtlamışsındır kendini. tabii alışırsın, iyi oynarsın ona lafım yok ama daha iyi oynayabileceğini hayal edemiyorsun sadece sanırım.
kontrol ve hız tipi mousepadlar kullandım , kullanıyorum da :D bende radi gördüm knk cok kasma.

Beyler tartışmaya gerek yok herkes istediğiyle oynar hangisine alıştıysa devam eder yani en nihayetinde. Kesin bir cevabı yok bu mevzunun.
bos bos konusup dursun cok takmadım arkadası.

Geri
Yukarı