1000 TL Online oyunlar için sistem tavsiyesi

Eferder

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 1000 TL. AMD APU sistem olabilir ama yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi alabilirsin.
Testler;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
3258TL.jpg

Buyrun arkadaşlar;
31.png
Performansı Kayda değer olacaktır ama bellekleri xpm ile 2400 Mhz hızına çıkarmalısınız
Bir arkadaş işlemciyi test etmiş;

Şimdiden hayırlı olsun.

Buyrun arkadaşlar;
Eki Görüntüle 115347
Performansı Kayda değer olacaktır ama bellekleri xpm ile 2400 Mhz hızına çıkarmalısınız

Şimdiden hayırlı olsun.
X4 840 gibi bir işlemci ve ekran kartı olmadan 8X MSAA ve tüm ayarlar Very High da 30 FPS verecek?
Öyle bir şey olsaydı millet 980 Tİ gibi ekran kartlarına para vermezdi kardeşim. Video aldatmaca.

Buyrun arkadaşlar;
Eki Görüntüle 115347

Şimdiden hayırlı olsun.
Önerdiğiniz sistemde ekran kartı bulunmuyor. Ayrıca Everest kasaları önermiyoruz çünkü malzeme kalitesi çok kötü.

Önerdiğiniz sistemde ekran kartı bulunmuyor. Ayrıca Everest kasaları önermiyoruz çünkü malzeme kalitesi çok kötü.
İşlemcide dahili grafik yonga mevcut. Kasayı'da bir arkadaşım kullandığı ve memnun Kaldığı için tavsiye ettim. bizzat bende kasayı inceledim kasa ince hafif bir yapıya sahip evet çok kaliteli sayılmaz ama kullanıcı dikkatli olursa bir sorun çıkmayacaktır.
PS: bu arada kasa Son derece sesiz çalışıyor ben bile kasanın bu kadar sesiz olmasına şaşırdım.

İşlemcide dahili grafik yonga mevcut. Kasayı'da bir arkadaşım kullandığı ve memnun Kaldığı için tavsiye ettim. bizzat bende kasayı inceledim kasa ince hafif bir yapıya sahip evet çok kaliteli sayılmaz ama kullanıcı dikkatli olursa bir sorun çıkmayacaktır.
A10 7870K, X4 840dan daha üstün. Ayrıca videodaki performansı da veremez.

Geri
Yukarı