1000 TL Oyun Sistemi Önerisi

Kutay79

Hectopat
Daha fazla  
Beyler öncelikle merhaba. Size sormak istediğim bir konu var. Ben öğrenciyim ve bütçem maalesef çok düşük. 1000 liraya oyunlarda kasmayacak ve iyi şekilde oynayabileceğim bir bilgisayar istiyorum. Yapabilir misiniz?

zzzzzzzz.png
Belki bu olabilir. Aslında bu fiyata AMD işlemci daha iyi gider.

oyunları düşük ve orta olarak nasıl oynarım bu bilgisayarda ? yani mesela düşükte kaç fps normalde kaç fps alırım cs go'da ?

Sadece HDD eksik kaldı. Bir de bu sisteme bak ama yorum almadan kesinlikle alma arkadaşlardan bir yorum al. Ram'den ve ekran kartından kısıp HDD alabilirsin. İşlemci biraz dandik ama ekran kartı 750 Ti. Ama dediğim gibi sistemi bir arkadaşlara sormadan alma. Bir de 750 Ti testlerde gayet başarılı.
0.JPG

anakart overclock galiba ama ben overclock hakkında gram bilgi bilmiyorum ne oluyor ne işe yarıyor söyler misin? Açıkcası ben pc toplama hakkında da gram bilmiyorum o yüzden dediğin gibi arkadaşlara sorucam.

zzzzzz.png

300-350 TL civarı piyasada R7 250x bulabilirsiniz. Özellikle Sapphire Vapor modeli çok övülüyor. Onuda eklerseniz 1100-1150 civarı yapıyor. Bütçeyi az bir miktar aşmış olsak da performans konusunda ödün vermemiş oluyoruz.

Eğer farklı yerlerde aynı parçaları daha ucuz bulabilirseniz fiyatı daha da aşağıya çekebilirsiniz. Eksen bilgisayarı ortalama fiyat vermesi açısından kullandım.

anakart overclock galiba ama ben overclock hakkında gram bilgi bilmiyorum ne oluyor ne işe yarıyor söyler misin? Açıkcası ben pc toplama hakkında da gram bilmiyorum o yüzden dediğin gibi arkadaşlara sorucam.
Sen onu kafana takma o RAM'lerin frekansını yükseltme imkanı sunuyor. Pek de etkilemeyecektir o nede olsa bir APU değil. HDD 2. el alsanda olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı