1000 TL oyun ve müzik kulaklığı önerisi

Ekonomist

Hectopat
Logitech G Pro X 7.1 modeline bakıyordum ancak bu modelin uzun kullanımda çok konforsuz olduğu yorumlarıyla karşılaştım. Valorant ve CS gibi oyunlarda güzel ses alabileceğim ve tatmin edici bir müzik performansı veren kulaklık önerileri bekliyorum. Bütçe 1200 liraya çıkabilir en fazla. Bir de kulaklığın ses kartlı olması iyi olur sanırım, çünkü benim ses kartım pek iyi değilmiş. Anakartım B460M Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklık hakkında bir fikrim yoktu. Ufak bir araştırmadan sonra kullanım amacımın dışında olduğuna karar verdim. Çünkü arayışım mükemmel bir referans kulaklık değil. Dijital müzik aletlerim de yok. :) Oyun odaklı ve ses kartlı bir kulaklık almak istiyorum. Öneriniz için teşekkürler.

Bu kulaklık hakkında bir fikrim yoktu. Ufak bir araştırmadan sonra kullanım amacımın dışında olduğuna karar verdim. Çünkü arayışım mükemmel bir referans kulaklık değil. Dijital müzik aletlerim de yok. :) Oyun odaklı ve ses kartlı bir kulaklık almak istiyorum. Öneriniz için teşekkürler.
Büyük ihtimal ses hakkında çok bilginiz yok, size uzun uzun anlatamam o yüzden çok üzgünüm.

Tek yapmanız gereken şu videoyu izlemen, anlatan adam hafif garip biri ama işini biliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı