200 TL müzik ve oyun kulaklığı önerisi

Robtics

Decapat
200 TL bütçem var, ha 230'a çok iyi bir ürün vardır onu önerirseniz de olur. İlk önceliğim ses kasmak, özellikle de CS:GO gibi oyunlar oynuyorum bu yüzden karşımdaki adam mapte sağ üstüm ya da sağ altım hangisinde yürüyorsa net bir şekilde anlamam lazım. Surround ya da 7.1 deniyor sanırım bu 3 boyut özelliğine, yani mümkünse o bulunsun, ikinci olarak da bol müzik dinleyen birisiyim, en azından ortalama bir kalitede olsun sesi. 1 yıldır 20 liralık telefon kulaklıklarıyla idare ediyorum, bıktım artık bunlardan :) Azıcık araştırmayla aklıma Gamepower Medusa ve James Donkey 710-711 modelleri yattı, bunlar hakkında fikirlerinizi ya da alternatifleri belirtirseniz sevinirim.
Bu arada kulaklarım biraz ufak.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim tavsiyem o bütçede 2.el bir kulaklık alın çok sağlam birşey alabilirsiniz sıfır olarak 200 tl ye ancak gamepower gibi merdiven altı üretilen markaların kulaklıkları var onlara bile zam geldi 200 üstündeler eğer düşünürseniz benim elimde var kulaklık .

Oyunlarda 7.1 kullanan çok azdır kendini bu şekilde şartlandırma keza bütçen zaten dolar kuruna göre 200 TL ile alabileceğin kaliteli bir üründe çok zor. Söylediğin markalara nazaran rampage daha iyi bir tercih olacaktır.

gamepower ve james donkey den mutlak mertebede uzak durmaya çalışın kalitesiz ve merdiven altı üretim kulaklıklar bana göre aliexpress de aynı tasarımda zibilyon çeşit kulaklık mevcut zaten gamepower ve JD nin aynısı hepsi .

gamepower ve james donkey den mutlak mertebede uzak durmaya çalışın kalitesiz ve merdiven altı üretim kulaklıklar bana göre aliexpress de aynı tasarımda zibilyon çeşit kulaklık mevcut zaten gamepower ve JD nin aynısı hepsi .
Size göre hangi kulaklık marka kulaklık daha iyi olurdu.
Not:2.El ürünlere pek güvenemiyorum yıpratılmış olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı