1000 TL parfüm önerisi

Ne tarz kokular seviyorsunuz? Baharatlı mı, meyveli mi, çiçekli mi, ağır mı, hafif mi, ferah mı? Eğer baharatlı ve ağır koku seviyorsanız size kendi parfümüm Burberry London Pour Homme'u öneriyim ama bu parfüm genel beğeniye açık değil beğenmeyebilirsiniz.

Eğer Trendyol üzerinden almaya karar verirseniz BOYNER satıcısından alın.

Ne tarz kokular seviyorsunuz? Baharatlı mı, meyveli mi, çiçekli mi, ağır mı, hafif mi, ferah mı? Eğer baharatlı ve ağır koku seviyorsanız size kendi parfümüm Burberry London Pour Homme'u öneriyim ama bu parfüm genel beğeniye açık değil beğenmeyebilirsiniz.

Eğer Trendyol üzerinden almaya karar verirseniz BOYNER satıcısından alın.

Hafif veya ferah kokuları tercih ederim. Baharatlı da olabilir. Başka önerileriniz varsa onlarıda atabilirseniz memnun olurum.

Çok fazla paralar vermene gerek yok bargello marka doldurma parfümler işini görecektir bayisi olan bir yere gidip kokuları deneyerek alabilirsin.

Bargellonun muadilleri pek iyi değil. 2 tane parfüm denedim iki parfümde 2-3 saat sonra kayboldu.

Orijinal parfümlerin tüm gün üzerinde kaldığını mı düşünüyorsun? Özellikle açık havada dışarıdaysan rüzgar etkisi vb. durumlarda çok hızlı şekilde koku uzaklaşır zaten.

Şu anda kendimde 4 farklı orijinal parfüm varken dahi öyle gün boyu bir kalıcılık olmuyor zaten.

Hafif veya ferah kokuları tercih ederim. Baharatlı da olabilir. Başka önerileriniz varsa onlarıda atabilirseniz memnun olurum.
Vallahi bu size attığım parfüm kışlık bir parfüm, ferah değil ve biraz ağır bu dediklerinize göre pek sevmeyeceksiniz. Kenzo L''eau Pour Homme parfümü var ona bakabilirsiniz, kokusu gayet ferah ve insanı boğmuyor şahsen çok severim ben.

Orijinal parfümlerin tüm gün üzerinde kaldığını mı düşünüyorsun? Özellikle açık havada dışarıdaysan rüzgar etkisi vb. durumlarda çok hızlı şekilde koku uzaklaşır zaten.

Şu anda kendimde 4 farklı orijinal parfüm varken dahi öyle gün boyu bir kalıcılık olmuyor zaten.
Mevsimine ve tenime uygun parfüm seçimi yaptığım zaman 12 saati bulan kalıcığı oluyor benim kullandığım parfümlerin. Yaptığım şey ise sadece 4 fıs sıkıp evden çıkmak, insanları rahatsız etmeyecek şekilde tüm gün boyu kokuyor sıktığım koku üzerimde. 5-6 saatten sonra tabii ki kokuda azalma oluyor ama hala daha o kokuyu alabiliyor muyum alıyorum, ona bakarım ben.

Bargellodan en azından 2-3 saat yerine 5-6 saat beklerdim ki parfümü sıktıktan 10 dakika sonra bile etkisi azalmaya başladı hızlıca. Tabi orjinalinden 10 kat daha ucuza aşırı bir performans beklememek lazım orasıda var. Paco Rabanne Invictus muadilini denedim bargellodan, koku 2-3 saat sonra buharlaştı gitti. Parfümün orjinali muhtemelen en az 6-7 saat durur, sıcak havalarda 6-7 saatide geçer.

Mevsimine ve tenime uygun parfüm seçimi yaptığım zaman 12 saati bulan kalıcığı oluyor benim kullandığım parfümlerin. Yaptığım şey ise sadece 4 fıs sıkıp evden çıkmak, insanları rahatsız etmeyecek şekilde tüm gün boyu kokuyor sıktığım koku üzerimde. 5-6 saatten sonra tabii ki kokuda azalma oluyor ama hala daha o kokuyu alabiliyor muyum alıyorum, ona bakarım ben.

Bargellodan en azından 2-3 saat yerine 5-6 saat beklerdim ki parfümü sıktıktan 10 dakika sonra bile etkisi azalmaya başladı hızlıca. Tabii orijinalinden 10 kat daha ucuza aşırı bir performans beklememek lazım orasıda var. Paco rabanne ınvictus muadilini denedim ve koku 2-3 saat sonra gerçekten buharlaştı uçtu gitti. Parfümün orijinali muhtemelen en az 6-7 saat durur, yaz mevsiminde 6-7 saatide geçer.

Paco rabanne ınvictus un orijinali günlük kullandığım bir parfüm ve bargello parfüme kıyasla daha uzun kalmasıda gerekiyor zaten fiyat farkına baktığın zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı