1000 TL parfüm önerisi

Fazla kötü yorum var siz denediniz mi?

Evet denedim. Saat 9 da sıkıyorum saat 16.00 gibi kokusu kayboluyor gayet güzel. Bitter çikolata kokusu var. İşlenmemiş çekirdek kokusunada benzemiyor değil.

1712575038111.png

530 değerlendirme yapılmış ve 4.5 puan almış. Bence gayet başarılı. Zaten en yüksek favorilere eklenenlerden birisi.

Evet denedim. Saat 9 da sıkıyorum saat 16.00 gibi kokusu kayboluyor gayet güzel. Bitter çikolata kokusu var. İşlenmemiş çekirdek kokusunada benzemiyor değil.

Eki Görüntüle 2162635

530 değerlendirme yapılmış ve 4.5 puan almış. Bence gayet başarılı. Zaten en yüksek favorilere eklenenlerden birisi.

Teşekkür ederim değerlendireceğim. Peki Bargello parfümleri alınır mı sizce? Sadece 290 lira olanlardan bahsetmiyorum.

Teşekkür ederim değerlendireceğim. Peki bargello parfümleri alınır mı sizce? Sadece 290 lira olanlardan bahsetmiyorum.

Veya benzeri markalar, mad, tutaste, DP, muscent gibi.

Hocam merhaba, ürünü popüler olarak A101 ve Cosmoland satıcıları satmakta sizce orijinallikte sıkıntı yaşar mıyım? Bildiğim kadarı ile de çok kalıcı olmayan bir parfüm. Sizce almalı mıyım? A101de 900₺.
Ben herhangi bir marketten parfüm almadım o yüzden orijinallik konusunda bir şey diyemem. Rossman mağazasında 1000 lira gibi bir fiyatı vardı. Alacaksa bu tarz mağazalara yönel derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı