1000 TL red Switch klavye önerisi

Razer. Çünkü G413 SE fiyatını hak etmiyor. Daha Anti-Ghosting tuşu 6 ile sınırlı.

Hocam bu arada sizin incelemenizi okuyup Dell G2722HS monitör aldım dün fakat masamda biraz büyük durdu. Sizin masanın boyoutlarını öğrenebilir miyim acaba ve monitöre kaç cm uzaktan bakıyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.

Kullandığınız belli zaten önerdiğinizden dolayı.

Sırasıyla;
Çöp bir marka. Parayı çöpe atın daha iyi.
Teknik destek yok.
Malzeme kalitesi yok. Sadece çinden klavye getirip marka basıyorlar. RGB basıyorlar insanlar aldanıyor.
Daha hangi switch kullandığını söylemiyorlar. 1000TL'lik klavyeye bile outemu gibi bir switch takıyorlar.
Üstüne kronik sorunlu oluyor çoğunluğu. Bu bütçede Dierya, Fnatic, HyperX, Razer gibi markalar varken asla düşünülmez bile Rampage.
1000 tl ye mekanik alabileceği daha iyi bir marka çok yok ve ben kullanan birisi olarak gayet memnunum ve çevremdeki bir internet cafede kullanılıyor gayet iyi

Hocam bu arada sizin incelemenizi okuyup Dell G2722HS monitör aldım dün fakat masamda biraz büyük durdu. Sizin masanın boyoutlarını öğrenebilir miyim acaba ve monitöre kaç cm uzaktan bakıyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.
140CM uzunluk 60CM derinlik var. 55 CM uzaklıktan bakıyorum.
1000 tl ye mekanik alabileceği daha iyi bir marka çok yok ve ben kullanan birisi olarak gayet memnunum ve çevremdeki bir internet cafede kullanılıyor gayet iyi
Dierya var. Fnatic var. Aslında isteyince var :) Redragon var. Say say bitmez. Sen memnunsun ama kullananların yarısı memnun değil ise bir sorun var demektir. Forum da birazcık gezin ve gör.

Yeni konular

Geri
Yukarı