1000 TL router tavsiyesi

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşıma router bakıyoruz. Xiaomi ibternet sağlayıcısı var ama oyunlarda ping sorunu çok fazla olduğunu söylüyor. Bu yüzden iyi bir router ya da internet sağlayıcısı lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.

İnternet bağlantı tipi nedir? Alınan hız nedir? Ayrıca router demişsiniz fakat router eve gelen interneti dönüştürmeye yaramaz eğer DSL kullanılıyorsa. Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam önerim Keenetic Omni DSL N300 olacaktır. Bu routeri bu forumda araştırarak buldum birçok kişi önermişti. Bende satın aldım ve hala memnunum.

İnternet bağlantı tipi nedir? Alınan hız nedir? Ayrıca router demişsiniz fakat router eve gelen interneti dönüştürmeye yaramaz eğer DSL kullanılıyorsa. Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam amaç eve gelen internet diğer odaları taşımak.

Son düzenleme:
Hocam Keenetic Omni DSL N300'ü hem modem router olarak kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben router olarak hiç kullanmadım fakat modem olarak kullanırken çok memnun kaldım. Router olarak da iyi bir performans vereceğini düşünüyorum.

Hocam Keenetic Omni DSL N300'ü hem modem router olarak kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben router olarak hiç kullanmadım fakat modem olarak kullanırken çok memnun kaldım. Router olarak da iyi bir performans vereceğini düşünüyorum.
Tamam hocam. Oyunlarda gecikmeniz falan nasıl? Atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Tamam hocam. Oyunlarda gecikmeniz falan nasıl? Atabilir misiniz?

@Hyper_6902 hocam Türk Telekom internet kullanıyorum. Sürekli ping sıkıntıları yaşadığım için bu modemi almıştım. Aldıktan sonra hemen VDSL'e geçiş yaptım. Ping değerlerim artık normal seviye. Örneğin Valorant'ta 5-10 arası ping alıyorum. Hocam modemin eksik tek yönü Wi-Fi'si. Çok güçlü değil. Sizde router olarak kullanacaksanız başka router bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı