1000 TL sıvı soğutma önerisi

Bonita

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ryzen 5 3600 işlemcime takabileceğim kaliteli bir sıvı soğutma lazım. 1.200'e kadar çıkabilirim. Bilindik, kaliteli markalardan olursa daha iyi olur benim için.

Hocam nedense gamepower markasına pek güvenemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Sadece 1 ürün kullandım o da Gamepower warlord. Yaklaşık 2.5 yıldır hiç sıkıntı çıkarmadı. Pelerin soyulması dışında. Fakat dediğim gibi sıvı soğutmasını kullanmadım.
Bu bütçeyle çok daha iyi kule tipi soğutucukar alınabilir bence.

Bu soğutucuyu önerebilirim de. Hava soğutucu ister miydiniz?

Hem sessiz hem performanslıdır.

Sadece 1 ürün kullandım o da Gamepower warlord. Yaklaşık 2.5 yıldır hiç sıkıntı çıkarmadı. Pelerin soyulması dışında. Fakat dediğim gibi sıvı soğutmasını kullanmadım.
Bu bütçeyle çok daha iyi kule tipi soğutucukar alınabilir bence.
Maalesef o ürünlerin soğutma performansı iyi değil. Ben önermem.

Bu soğutucuyu önerebilirim de. Hava soğutucu ister miydiniz?

Hem sessiz hem performanslıdır.

Maalesef o ürünlerin soğutma performansı iyi değil. Ben önermem.
Hocam işlemciyi 4.5 GHz'e kadar çıkarmak istiyorum. Hava soğutma sıcaklığı Max 70 te tutabilir mi sizce?

Hocam işlemciyi 4.5 GHz'e kadar çıkarmak istiyorum. Hava soğutma sıcaklığı Max 70 te tutabilir mi sizce?
Kendiniz izleyin performansını :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5800X işlemciyi kule tipi soğutucum (Hyper 212 Spectrum) Renderda 83 derece sabit kalıyordu (sony vegas). Noctua markası çok daha iyidir. Ama 70 dereceyi geçebilir.

Geri
Yukarı