1000 TL telefon önerisi

ricinici

Centipat
Arkadaşlar 1000 TL bütçem var. İkinci el bir telefon alacağım. Tavsiye edebileceğiniz bir telefon var mı? Piyasada birkaç göz gezdirdim bu telefonlar 1000 TL civarında:
* iPhone 6.
* Samsung Galaxy Note 4.
* Huawei P Smart 2018.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1000 TL bütçem var. İkinci el bir telefon alacağım. Tavsiye edebileceğiniz bir telefon var mı? Piyasada birkaç göz gezdirdim bu telefonlar 1000 TL civarında:
* iPhone 6.
* Samsung Galaxy Note 4.
* Huawei P Smart 2018.
Şimdiden teşekkürler.

Ekrana takılmıyorsan bu bantda güncel olan ve özellikleri yeterli olan iPhone SE (1.nesil) var. PUBG gibi zorlu oyunu kasmadan oynayabilirsin.

* iPhone 6.
* Samsung Galaxy Note 4.
* Huawei P Smart 2018.
Şimdiden teşekkürler.

Kendim kullandığım cihaz S7'yi tavsiye ederim ama. O listeden bir cihaz al desen Huawei al derim. En güncel cihaz bu.

Sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.İphone 6 ya da se de karar kıldım.Burayı takip ediyorum.Başka önerileriniz olursa dikkate alırım.Bu arada aslında ilk başlarda huawe p smartı almayı planlıyordum.Özellikleri , işlemcisi bakımından baya iyiydi.Fakat çoğu arkadaşta artık yavaşlamalar, kasmalar başladığını öğrendim. Bu yüzden ben de p smarta olumsuz bakmaya başladım.

Giriş seviyesi cihazlardan ziyade ikinci elde eski amiral gemisi cihazlara yönelin galaxy s7 bulmaniz zor o fiyata butce arttirip 200 lira bulabilirseniz alın. Galaxy note 4 yerine 5 çok daha iyi olur. İphone 6 bu iki cihaza gore zayif kalir ama alinabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı