1000 TL telefon önerisi

Yeni model bir telefon önermemi söyleyen sizsiniz ? ama o segment'de o fiyata uymayan telefon olmayınca'da 700 Tl daha biriktirin demenin nesi mantık dışı oluyor anlayamadım ? Enteresan gerçekten. Adı üstünde "Öneri" Başlığı okumadınız sanırım ?

Hem yukarda arkadaş'da yazmış 200 TL artırıp şunu alabilirsiniz diye. Ben yazınca mı mantık dışı oldu. Gereksiz tartışma ortamı ve bilgi kirliliği yaratmanın bir manası yok. Siz bir öneri yazarsınız, ben bir öneri yazarım. Orada ki kişi kendi mantığı neyi idrak ederse ona uyar, size uymaz yani, uymak zorunda'da değildir...
700 TL ile 200 TL arasında çok fark var. O fiyat segmentinde uyan cihaz var bakın önerdim iki tane. Hem de çok başarılı ve kaliteli. Siz neyin ne olduğunu bilmeden gelip yorum yapıyorsunuz. Ayrıca Zenfone 3 ile Lg G5 aynı segmentte bile değilken nasıl oluyor da aynı anda onları önerebiliyorsun oda bir tuhaf. İlk başta piyasaya bakıp, öğrenip öyle yazın.

700 TL ile 200 TL arasında çok fark var. O fiyat segmentinde uyan cihaz var bakın önerdim iki tane. Hem de çok başarılı ve kaliteli. Siz neyin ne olduğunu bilmeden gelip yorum yapıyorsunuz. Ayrıca Zenfone 3 ile Lg G5 aynı segmentte bile değilken nasıl oluyor da aynı anda onları önerebiliyorsun oda bir tuhaf. İlk başta piyasaya bakıp, öğrenip öyle yazın.

Benim yazdığımı yine okumamışsınız yine :) Ayrıca siz söylüyorsunuz yeni telefon öner diye. Ben alternatif öneri sundum. Tekrar okuyun üşenmeyin lütfen. 1000 tl lik telefonlardan bahsetmiyorum siz taktınız kafayı o kısma. Kısacası demek istediğim arkadaşın şartları yetiyorsa önerim biraz daha para verip Orta segment bir telefon alması... Piyasa ile ne alakası var. Ben ilk başta 5 Aydır fiyatı değişmeyen bir telefon önerdim. Yine okumadan yazmışsınız yukarı bakın... 700 TL ile 200 arasında 500 Tl fiyat farkı var. Kullanım süresi ve Kalite için 500 tl bir zahmet verilsin...( Şartları yetiyorsa )

Boşunada burada beyin fırtınası yapıp, flood yapıp tartışma yapmaya gerek yok. Asıl mantıksızlık
bu oluyor şuanda...

Sizin önerdiğiniz modeller eski ve özellik açısından benim dediğim modellere göre çok gerideler her yönden. Biraz daha mantıklı önerilerde bulunmanız daha iyi olacaktır. :)

Eski ve geriyse almaz kardeş bu kadar mantık kasmaya gerek yok ben elimde olanı söyleyip sayfayı kapatmıştım. :)

Hepinizin Yorumu için teşekkür ederim xiomi mi 5 daha kararlı gibi bu konu içinde kullananlar belli bir zaman geçince bir sorun oluşuyormu bildiğiniz birileri avmı kullananlar şimdiden teşekkür ederim :like:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı