1000 TL'ye 8TB SSD gerçek mi?

Bu ürün nasıl bu kadar ucuz olabilir? Güvenemedim, ürünü inceler misiniz? İçine oyun yükeyip oynamayı planlıyorum.
Sözde 8 TB yazıyor ama bilemedim, kafamı çok karıştırdı. Bu ürün neyin nesi bir yardımcı olun.
1000 TL piyasada 8TB bir SSD nasıl bu kadar ucuz olabilir?

Eki Görüntüle 1797901Eki Görüntüle 1797902
8 tb ye kadar m2 ssd yi taşınabilir ssd ye dönüştürüyor olabilir

2 TB modeli 32 GB çıkmış. Bu 64 GB çıkar herhalde :D
Aynı ürün aynı kutu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8tb'a kadar destekli kutuda olabilir, içinde ssd yoktur. Yüksek kapasite destekleyen boş disk kutuları bu fiyatlarda çünkü. Ssd gibi satıp iade etmek istediğinizde sadece disk kutusu derler.

Çakma olduğundan mıdır nasıl bilmiyorum ama AliExpress'de bir USB bellek vardı 1TB yazıyordu ve fiyatı 100TL mi neydi. Yorumlara baktım birçok insan fotoğraf atmış gerçekten 1TB diyorsu ama birkaç kişi kullanılabilir gerçek alanın 32 GB oldugunu söylüyordu ve kesinlikle yalandı tabii 1TB USB belleğin 100TL olması imkansız. Bu da kesin ona benzer bir şeydir ya da sadece kutusu 8TB dır içinden 1TB bile çıkmaz belki de. Bilişim güvenliği dersimiz varsi geçen sene İngilizce bir kitaptan takip ediyordu ve "bir teklif gerçek olamayacak kadar iyiyse muhtemelen oyledir" diyordu doğruda.

Yeni konular

Geri
Yukarı