1000 TL'ye Anakart-İşlemci-RAM Önerisi

Arimâ

Hectopat
Öncelikle merhaba. Başlıkta yazdığım anakart, işlemci, RAM önerisi istiyorum. 0-1000 TL ile geleceğe dair bir PC alamayacağımı biliyorum ama yeterince oyun oynayabileceğim (ekran kartı aldığımda), Chrome'da bol sekme açınca donmayacak bir PC istiyorum. Xeon sistem de olabilir W3680 ile ya da LGA2011 sistem de olabilir LGA1155 de olabilir. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa memnun olurum kendim karar veremedim benchmarklara falan baktım ama her sistem farklı olduğu için birbirinden farklı FPS değerleri ve işlemci kullanımı alıyorlar şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok üzgünüm ama malesef bu paraya üçünü birden alamazsın. İkinci el işimi görür diyorsan Letgo’da şöyle bir ilan mevcut.
MSI anakart ve işlemci. RAM alıp ufak çaplı bir sistem oluşturabilirsin.

Çok üzgünüm ama malesef bu paraya üçünü birden alamazsın. İkinci el işimi görür diyorsan Letgo’da şöyle bir ilan mevcut.
MSI anakart ve işlemci. RAM alıp ufak çaplı bir sistem oluşturabilirsin.
Benim hatam hocam 2.el olabileceğini söylemeyi unuttum 0 almayı pek aklımdan geçirmiyorum zaten imkansız gibi en fazla 1 tanesi sıfır olabilir.

i5 2500: 300-350 TL
H61 chipsetli herhangi bir anakart: 250-300
8GB DDR3 ram: 250 TL

İ5 2500 almayı düşünmüyorum hocam teşekkür ederim öneri için.

Athlon 200GE, Asus A320M-A ve Corsair 8 GB 3000 MHZ RAM'i 1000-1100 lira gibi bir miktara rahatça bulursun, ileriye dönük bir sistemin olur.

Araştıracağım hocam teşekkürler.
Xeon x3440 P67 Transformers 8x2 GB RAM ortalama 850 tl ediyor işlemciyi O.C ederseniz kasma olmaz hiçbir şekilde.

X3440 almayı düşünmüyorum lga1366 anakart W3680 veya Intel Xeon X5675 düşünüyorum onun yerine.
Var mı başka önerileri olan lga1155 e Xeon gibi vs vs :)

Son düzenleme:
Toplam 1054 lira. Kısa süre sonra 4GB daha bellek alman gerekir çünkü ihtiyacın olacak.

X58 anakart almayın ben aldım pişman oldum işlemci OC edilince güney chipseti yanıtor o da Türkiye'de bulunmuyor.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-12-cekirdekli-islemci-16-gb-ram-anakart-sogutucu-665208537/detay bunu alabilirsiniz.Xeon E5 2550 var her ekran kartıyla kullanılır.

Fm2+ Apu sistem olabilir.

7850 K
Fm2+ Anakart
2*4 GB DDR3 RAM

Oyunda oynayabilirsiniz. Öyle kendinizi kaptırmayın ama en düşük ayarlarda oynatır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı