1000 TL'ye beyaz ve büyük mouse önerisi

//WhoIAm

Hectopat
Selam, Redragon K552 kumara beyaz klavye satın aldım, yanına güzel bir beyaz mouse almak istiyorum. Max 1100 TL'ye çıkabilirim bilginize. Beklentilerim;
-Kesinlikle beyaz. (Rica ediyorum gri bile önermeyin beyaz alacağım.)
-Elim nispeten büyük, dolayısıyla ürün küçük olmamalı. (Genelde palm şekilde kullanırım.)
-Tercihen Wireless. (Bütçe çok uygun değil farkındayım ama şansımızı deneyelim.)
Dipnot: Şu çok delikli ürünler pek gözüme hitap etmiyor ama :(
Desteklerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Redragon K552 kumara beyaz klavye satın aldım, yanına güzel bir beyaz mouse almak istiyorum. Max 1100 TL'ye çıkabilirim bilginize. Beklentilerim;
-Kesinlikle beyaz. (Rica ediyorum gri bile önermeyin beyaz alacağım.)
-Elim nispeten büyük, dolayısıyla ürün küçük olmamalı. (Genelde palm şekilde kullanırım.)
-Tercihen Wireless. (Bütçe çok uygun değil farkındayım ama şansımızı deneyelim.)
Dipnot: Şu çok delikli ürünler pek gözüme hitap etmiyor ama :(
Desteklerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
https://www.amazon.com.tr/dp/B0C2V7...6QK7W?_encoding=UTF8&psc=1&tag=technopattr-21
Malzeme kalitesi biraz kötü, oynarken klavyeye çarpmayın.

Hocam malzeme bilgisi korkuttu biraz beni, uzun ömürlü değil midir ürün sizce?
Çarpmadığınız sürece sıkıntı olmaz. Bazıları oynarken deli gibi sağa sola çarptığı için ürünü kırıp suç atıyor. Bu paraya zaten olması gereken bir şey. M3 modeli var ConnectGame üzerinde o Palm için daha iyi.

Çarpmadığınız sürece sıkıntı olmaz. Bazıları oynarken deli gibi sağa sola çarptığı için ürünü kırıp suç atıyor. Bu paraya zaten olması gereken bir şey. M3 modeli var ConnectGame üzerinde o Palm için daha iyi.
Anladım hocam, ben 10 gün önceye kadar logi 305 wireless alacaktım da fiyatı 800 den 1300'lere çıktı biraz kırgınım bu konuda :D başka öneriniz var mıdır peki bilindik bir şey olursa mağazalarda denemek de isterim de :)

Yeni konular

Geri
Yukarı