1000 TL'ye CS:GO Sistem Önerisi

Gebzespor

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar.
Ben bir CS:GO oyuncusuyum ve diğer oyunları nerdeyse hiç oynamam. 1366x760 ekran çözünürlüğü, medium ayarlar FXA keskinlik yumuşatma felan kapalı biçimde. 50 FPS üstü cs:go oynatabilcek ve HD film izletebilcek bir bilgisayar toplamak istiyorum.
Aklımda bir sistem var ama ne yapabilceğini bilmiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

ANAKART: Asus H61M-Pro İntel H61 Soket 1155 Ddr3 1600Mhz Vga&Dvı Anakart - Vatan Bilgisayar
İŞLEMCİ: Intel Pentium G3240 Soket 1150 3.1GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar
BELLEK: Corsair 4Gb Vengeance Lowprofile Ddr3 1600Mhzcl9 Ram - Vatan Bilgisayar
EKRAN KARTI: Asus Gt630 Odb Cooling Gddr3 2Gb 64Bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
SSD: Kingston 120Gb V300 Serisi Sata 3.0 Cache Ssd (Okuma Hizi 450Mb / Yazma Hizi 450Mb) - Vatan Bilgisayar
KASA: Everest Eagle Ec337 400W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Masaüstü bilgisayarlar hakkında pek bi bilgim yok. Sistemde birbirine uyuşmayan parça var mı bilmiyorum bu yüzden. Bide cs:go tekil çekirdeğe önem verdiğinden APU sistem istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ile anakart uyumsuz. Bu bütçe için SSD lüks, APU sistem istemiyorsunuz ama emin olun bu bütçe ile APU sistemden daha iyi performans alırsınız.

Öncelikle CS GO'da sistemin çok iyi olsa bile profesyonel bir oyuncu isen yada olmak istiyorsan 1024x768 çözünürlük ve düşük ayarlarda oynamanı öneriyorum.

Bu sistem ile 1024x768 çözünürlükte düşük ayarlarda +150 FPS alırsın.
  • Güncel bir işlemci ve anakart seçildiği için ileride upgrade yapılabilir.
  • İleride alınacak iyi bir ekran kartı ile sistem uzun yıllar götürür.
  • İleride 4 GB RAM takviyesi gerekli.
  • Bütçeyi aşmamak için bu kasayı koydum. Çok iyi sayılmaz fakat bu fiyat bandında alternatifler hep Frisby vb.
Sinerji Bilgisayar'dan:
1.jpg

Öncelikle CS GO'da sistemin çok iyi olsa bile profesyonel bir oyuncu isen yada olmak istiyorsan 1024x768 çözünürlük ve düşük ayarlarda oynamanı öneriyorum.

• Bütçeyi aşmamak için bu kasayı koydum. Çok iyi sayılmaz fakat bu fiyat bandında alternatifle

• Bütçeyi aşmamak için bu kasayı koydum. Çok iyi sayılmaz fakat bu fiyat bandında alternatifler hep Frisby vb.
Sinerji Bilgisayar'dan:
Eki Görüntüle 79259
Öneri için teşekkürler ama ben bi pro değilim oyunda sadece arkadaşlarımla eğlencesine giriyoruz.Bide benim monitörüm 60hz yani o sistem versede ben 150 fps görmeyeceğim.Bide parçaları vatan bilgisayardan alacağım çünkü hediye çekim var.

İşlemci ile anakart uyumsuz. Bu bütçe için SSD lüks, APU sistem istemiyorsunuz ama emin olun bu bütçe ile APU sistemden daha iyi performans alırsınız.
Apu almak istemiyorum çünkü ben sessiz sakin ufak bi kasa toplayacağım.Bide o SSD konusunda sana katılmıyorum çünkü ben HDD+SSD demiyorum 120 GB da bana fazlasıyla yeter 30 tl farkla 5-6 kat daha hızlı bi sistem istedim o kadar:mutlu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodan esinlenerek söylüyorum r7 240 alsam nasıl olur.Bugün biraz araştırdım forumda GTA 5'i bile 40 fps de oynatabiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı