1000 TL'ye ekran kartı önerisi

R9 Serisinden haberiniz var mı acaba? Ayrıca bu fiyat bandında daha iyi bir kart öneriniz varsa buyrun önerin değerlendirelim. HD7870'in neyini beğenmiyorsunuz 800 TL bandında bir fiyatı olmasına rağmen?
Çok eski kart onlar hocam. Aşırı ısınıyorlar. GTX 560Tİ'm vardı. Furmakta 95 dereceden aşağı inmiyordu.

Çok eski kart onlar hocam. Aşırı ısınıyorlar. GTX 560Tİ'm vardı. Furmakta 95 dereceden aşağı inmiyordu.
175W TDP'si var fakat dual fan. GTX 560ti 170w ve çoğu tek fandı modellerinin. HD serisinin geneli bakım eksikliği yüzünden Chipset arızaları çıkarıyor. Fakat ben bakımlarını düzenli yaparım daha elimde hiç kart patlamadı. Tek fanlı olmasına rağmen HD 6970'in bile duruyor hala 350w TDPsi var bu arada.

175W TDP'si var fakat dual fan. GTX 560ti 170w ve çoğu tek fandı modellerinin. HD serisinin geneli bakım eksikliği yüzünden Chipset arızaları çıkarıyor. Fakat ben bakımlarını düzenli yaparım daha elimde hiç kart patlamadı. Tek fanlı olmasına rağmen HD 6970'in bile duruyor hala 350w TDPsi var bu arada.
Hocam benim ki, Çift fandı, Macununu yeniledim, Üstüne 1 fan daha bıraktım yine de ısınıyordu.

RX 400 ve 500 WattMan ve benzeri hatalar ile dolu kartlar. Ayrıca çoğu mining çıkışlı. Ayrıca eskiler. Sorun yaşaması muhtemel. NVIDIA fanboyu değilim, aksine hep AMD öneririm ama bu kartlar gerçekten sorunlu. Hatta AMD önyargısına sebep olan kartlardır kendileri.

RX 460 ve 560 bu çemberin dışında kalan kartlar.

Ayrıca bu konu 9 sayfa olacak ne vardı. Alacağı mantıklı 3-4 tane kart var bu bütçede o ne öyle GTX 500 serisi falan atanlar olmuş, orta çağdan kart getirseydiniz fazla yeni olmuş.

Hocam benim ki, Çift fandı, Macununu yeniledim, Üstüne 1 fan daha bıraktım yine de ısınıyordu.
Üstüne fan bırakmak çok büyük yanlış olmuş hocam. Onun dışında kasanızın kötü olma ihtimali de var. Soğutmak için termal pad aplikasyonu yapabilirsiniz. Orijinalinde gelmiyor ama yararını görürsünüz.

RX 460 ve 560 bu çemberin dışında kalan kartlar.

Ayrıca bu konu 9 sayfa olacak ne vardı. Alacağı mantıklı 3-4 tane kart var bu bütçede o ne öyle GTX 500 serisi falan atanlar olmuş, orta çağdan kart getirseydiniz fazla yeni olmuş.
RX570 470 Serisini itin bilmemneresine dürbüklediler geriye HD serisi dışında kart kalmadı zaten. GT730'a kadar düştük inşallah R7'ye falan düşmeyiz.

Bu konu böyle kapanmayacak gibi kimsenin bir kartta karar kıldığı yok. GTX 1050 al geç hocam en iyisi sen. Aklında soru işareti kalmasın en azından.

RX570 470 Serisini itin bilmemneresine dürbüklediler geriye HD serisi dışında kart kalmadı zaten. GT730'a kadar düştük inşallah R7'ye falan düşmeyiz.

70 serisinden nispeten korkanları anlarım hayatları mining rigde geçenler var. RX 460-560 düzgün kartlar, GTX 1050 serisi sahipleri de kendilerini lord zannettiğinden bu fiyata vermez kartlarını. Ecevit döneminden kalan kartlara da hiç para verilmez. GT 1030, RX 550 sevimli kartlar ama onlar da pek güçsüz, temiz olsun zaten sistemim fazlasını kaldırmaz diyenlere gidebilir.

70 serisinden nispeten korkanları anlarım hayatları mining rigde geçenler var. RX 460-560 düzgün kartlar, GTX 1050 serisi sahipleri de kendilerini lord zannettiğinden bu fiyata vermez kartlarını. Ecevit döneminden kalan kartlara da hiç para verilmez. GT 1030, RX 550 sevimli kartlar ama onlar da pek güçsüz, temiz olsun zaten sistemim fazlasını kaldırmaz diyenlere gidebilir.

Ti olmayan 1050ler var anca 1000 tl civarlarına. Şahsen RX570 hala alınabilir benim gözümde çünkü pcbden bile kartın hırpalanıp hırpalanmadığı anlaşılabiliyor. Sadece mining yapılması kartı almamak için bir neden değil tek başına.

Yeni konular

Geri
Yukarı