İnceleme ASUS ROG Gladius III Aimpoint ile ilgili görüşler

Merhaba, ASUS ROG Gladius III aimpoint modelini yakın zamanda satın aldım. Fare hakkında görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Elim fareye tam oturuyor daha önce kullandığım farelerde bu hissiyatı almamıştım. Ürünün malzeme kalitesi gayet iyi. Değiştirilebilen switchleri olması farenin kalitesini arttırıyor. Wireless olması, Bluetooth ve kablolu modları bulunmakta bu modlar arasında anında geçiş yapabiliyorsunuz. Kablo örgü olarak geliyor ve kalitesi iyi. Wireless olmasına karşın düşük gecikme süresi ile hareketlerime gayet iyi tepki veriyor. İçinden tasarımsal olarak ve işlevsel olarak Asus Rog kaymaz skatezler çıkması + özellik. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bende ROG keris aldım sonuçta bunda da değiştirilebilen switch var paket içinde geliyor. Herşey iyi güzel ama bir Steelseries gibi güzel yan gripleri yok. 59 gram bile olsa elden kayıp gidiyor. Kaymaz yan skatez alınıp takılabilir.

Bende ROG keris aldım sonuçta bunda da değiştirilebilen switch var paket içinde geliyor. Herşey iyi güzel ama bir Steelseries gibi güzel yan gripleri yok. 59 gram bile olsa elden kayıp gidiyor. Kaymaz yan skatez alınıp takılabilir.
Gladius III'ün içinden kaymaz skatez çıkıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı