1000 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

Hocam aliexpressten 2.el RX570 Aldım gayet memnunum istersen aldığım satıcının linkini atayım çok korktum gelmeyecek diye ama yorumlarda herkes memnun kaldığını, geldiğini bir sıkıntı yaşamadığını yazınca bende güvenip sipariş ettim 1 ay içinde geldi oyunların çoğunu yüksekte oynatıyor. Tek yaptığım termal macun yenilemek oldu.
Linkini atarsan başka kullanıcılarda yararlanabilir :)

Yer İzmir :C.
O işlemciye RX 570 çok olacaktır, o yüzden 2. el GTX 750 Ti, RX 460 bakın derim.

Ne anlamda çok olacaktır? Anlayamadım.

Sıfırı bile kutusundan arızalı çıkabilen RX570'i alma da ne alıyorsan al. Şimdi damlar RX570 kullanıcıları. Ben bu kadar leş bir kullanıcı kitlesi görmedim. Kart 70 derecenin altına düşmüyor, yazılım sıkıntısı gırla, en çok arıza konusu açılan karttır belkide hala ö-ne-ri-yor-lar!
Paranı seviyorsan alma bu kartı. 2.El GTX1050ti, GTX1650, GTX1650 Super falan kovala. Bulursan yapıştır.

Sıfırı bile kutusundan arızalı çıkabilen RX570'i alma da ne alıyorsan al. Şimdi damlar RX570 kullanıcıları. Ben bu kadar leş bir kullanıcı kitlesi görmedim. Kart 70 derecenin altına düşmüyor, yazılım sıkıntısı gırla, en çok arıza konusu açılan karttır belkide hala ö-ne-ri-yor-lar!
Paranı seviyorsan alma bu kartı. 2.El GTX1050ti, GTX1650, GTX1650 Super falan kovala. Bulursan yapıştır.
RX570 Kullanıcısı olabilirim ama asla kartım kötü olsa bile başkasına iyi demem merak etme dostum. Kart 70 derecenin altına düşmüyor demişsin termal macun yeniledikten sonra boşta 30 derecede çalışıyor max 32. Oc kullanıyorum programın kendisinin, mesela gta v de 60-70 arası takılyıor çok nadir 70 oluyor.

Çok kesin bir söylem, yüzlerce memnun kullanıcısı varken bunu demen biraz garip 😑

RX570 Kullanıcısı olabilirim ama asla kartım kötü olsa bile başkasına iyi demem merak etme dostum. Kart 70 derecenin altına düşmüyor demişsin termal macun yeniledikten sonra boşta 30 derecede çalışıyor max 32. Oc kullanıyorum programın kendisinin, mesela gta v de 60-70 arası takılyıor çok nadir 70 oluyor.
Boşta çalışmayan kartın sıcaklığı oda ısısına yakın olur. Bu bir ölçek değil ki. 😄
RX570 diye aratın sağ üst köşede bak, yüzlerce memnun kullanıcıyı orada göreceksin @orkunyilmaz

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı