1000 TL'ye F/P Gaming mouse önerisi

Bütçe
1000

rufat_mammadli

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Güncel fiyatlarla alınabilecek Gaming mouse önerisi almak istiyorum. Şu an 1 senedir SteelSeries Sensei Ten kullanıyorum ama orta tuşu çok çabuk bozuldu. Birçok farede da böyle problemler oluyor diye kararsız kaldım ne alacağıma.

Selamünaleyküm. Güncel fiyatlarla alınabilecek Gaming mouse önerisi almak istiyorum. Şu an 1 senedir SteelSeries Sensei Ten kullanıyorum ama orta tuşu çok çabuk bozuldu. Birçok farede da böyle problemler oluyor diye kararsız kaldım ne alacağıma.

Vxe R1 SE wraithesportstan bulabilirsin.

Resimlere göre elinin boyutunun kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen yardımcı olabiliriz.
1705413853044.png

1705413879766.png

En uzunu 17-10 tutuş şeklim palm grip
Bu fareyi alıp skatezlerini değiştirmeni öneririm ve skatezler için swar50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Bu fareyi alıp skatezlerini değiştirmeni öneririm ve skatezler için swar50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.
Kendi skatezleri kötüm mü?

Geri
Yukarı