1000 TL'ye fiber modem önerisi

• Konuyu başlatan Nemss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B

Nemss

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, evdeki internet 55 Mbps 6 ile indiriyor yani ev büyük olduğu için mutfaktan çekmiyor. Bilgisayarla iş yapamıyoruz bunun için bir modem onerisi lazım. Yardımcı olursanız sevinirim bütçem 500-1000 TL arasında.

Evin uzak mesafesinden internet neredeyse hiç çekmiyor bunlar sayesinde çeker mi?

@Nemss Hocam 600 metrekare baya büyük yalnız, kablo dışında tek modemle olacak iş değil :)

Mesh sistem kurmanız ya da iki ayrı router kullanmanız lazım.
Ayrıca o mesafe 100 metrekare derken neyi kastettiniz? Modemi koymayı düşündüğünüz yerden mutfağa kaç adım atıyorsunuz diye sorayım ben.

@Nemss hocam 600 metrekare bayağı büyük yalnız, kablo dışında tek modemle olacak iş değil :)

Evin diğer bolumunde başka internet var zaten benim odam da başka internet var ama ben mutafağa geçip iş yapayım diyorum internet çekmiyor. Bu modemler mutfak mesafesini karşılar mı?

@Nemss Hocam 600 metrekare bayağı büyük yalnız, kablo dışında tek modemle olacak iş değil :)

Ayrıca o mesafe 100 metrekare derken neyi kastettiniz? Modemi koymayı düşündüğünüz yerden mutfağa kaç adım atıyorsunuz diye sorayım ben.

Hemen gidip geleyim

Geri
Yukarı