1000 TL'ye G3240 için ekran kartı önerisi

efecomefe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Arkadaşlar, son dönemde bildiğiniz üzere dolar kuru oldukça değişim göstermektedir, yıllardır bilgisayarıma güzel bir ekran kartı alıp sorunsuz bir zevk almak istedim fakat pek fırsatım olamadı.
500 TL ile 1000 TL arasında uygun bir ekran kartı arıyorum fakat vereceğim paranın değmesini istiyorum ve kimseye güvenemiyorum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın bana yardımcı omasını diliyorum.

Sistem özelliklerim;

1440x900 monitör 74 Hz.
ASUS H81M-C DDR3 anakart.
Intel Pentium G3240 3.10 GHz işlemci.
NVIDIA GT420 ekran kartı.
1 modül Kingston HyperX Fury Red 4 GB 1600MHz DDR3 RAM
300W güç kaynağı.
1 TB harddisk
500 GB sistem diski

GTA V'dan tutun CS:GO'ya kadar kasmadan donmadan zevk alabileceğim bir ekran kartı önerinizi bekliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Kusura bakma saat 3 olduğu için bulanık görüyorum 100 TL olarak görmüşüm. 1000 TL'ye artık rx 570 alamazsınız, RX 560 alsan bile o paraya deymeyecek çünkü paran değersiz. RX 570'in indirime girmesini beklersen alabilirsin belki. Bekleyemezsen RX 560 alırsın ne diyim.

Herkese merhabalar.
Arkadaşlar, son dönemde bildiğiniz üzere dolar kuru oldukça değişim göstermektedir, yıllardır bilgisayarıma güzel bir ekran kartı alıp sorunsuz bir zevk almak istedim fakat pek fırsatım olamadı.
500 TL ile 1000 TL arasında uygun bir ekran kartı arıyorum fakat vereceğim paranın değmesini istiyorum ve kimseye güvenemiyorum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın bana yardımcı omasını diliyorum.

Sistem özelliklerim;

1440x900 monitör 74 Hz.
ASUS H81M-C DDR3 anakart.
Intel Pentium G3240 3.10 GHz işlemci.
NVIDIA GT420 ekran kartı.
1 modül Kingston HyperX Fury Red 4 GB 1600MHz DDR3 RAM
300W güç kaynağı.
1 TB harddisk
500 GB sistem diski

GTA V'dan tutun CS:GO'ya kadar kasmadan donmadan zevk alabileceğim bir ekran kartı önerinizi bekliyorum.

İyi forumlar dilerim.
O bütçeye ekran kartı ilk çıktığı sene 1050 vardı 750tl ye şimdi o bile 1200 1300. Bu arada sana ram lazım en az bir 4 daha.

Şunun hakkında düşünceleriniz nelerdir,4 GB bir modül daha almayı düşünüyorum.
O bütçeye ekran kartı ilk çıktığı sene 1050 vardı 750tl ye şimdi o bile 1200 1300. Bu arada sana ram lazım en az bir 4 daha.
Benim korktuğum tek konu power suply konusunda bir sıkıntı çekecek miyim.

Yani 1050'den çok bir şey bekleme espor oyunları oynuyorsan yeterli olabilir. 1050 benchmark testlerine bakabilirsin detaylı fikir edinmek için.

Benim korktuğum tek konu power suply konusunda bir sıkıntı çekecek miyim.
2GB bence o kartın hakkı değil 4GB olsaydı iyi olurdu. Bence AMD'ye yönelmek çok daha mantıklı Nvidia sürücüler ile yavaşlatıyor eski kartları maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı