1000 TL'ye gamepad önerisi

Şimdi baktım da herhangi bir mağazada göremedim. G30 V2 olan modeli alıp deneyin olmazsa iade edebilirsiniz. Tavsiyem Amazon.com.tr den alman.

Amazon'un mantığı çözemedim ben ya.
Şu linki buldumda tam ürün mu bu içinde kablo falan var mı PC'ye bağlamaya Bluetooth yok bende çünkü.

Evet hocam bu link kablosuz olanı seçip altından rengini seçiyorsunuz. Ürün 2.4 GHz yani F710 da olan mantık ufak bir USB alıcısı var. İçinden ayrıca USB kablosu çıkıyor bunla da şarjı bittikten sonra şarj ediyorsunuz.

Evet hocam bu link kablosuz olanı seçip altından rengini seçiyorsunuz. Ürün 2.4 GHz yani F710 da olan mantık ufak bir USB alıcısı var. İçinden ayrıca USB kablosu çıkıyor bununla da şarjı bittikten sonra şarj ediyorsunuz.

Şimdi ben bunu alınca PC'ye takabilirim değil mi Bluetooth olmayan PC'ye altından kabloluyu mu seçeceğim yoksa. Bir de iade falan var mı beğenmezsem garantisi nasıl.

Kablosuz gamepad istiyorsan kablosuz olanı seçeceksin. 2.4 dediğimiz olay Bluetooth değil. USB dongle sayesinde çalışıyor. Bluetooth gerekmiyor. Amazon'da 30 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı