1000 TL'ye gaming klavye önerisi

Bütçe
1000
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1000TL civarında ayırmak istiyorum. Kesin bir sınırım yok. 1000 vermek saçma. 1300 ver derseniz verebilirim. Klavye yanında mouse ve XL pad almayı düşünüyorum. Mouse için de yaklaşık 1000 civarında benzer kriterler ama onun için mouse başlığında konu açmayı düşünüyorum. Diğer konuların hepsini inceledim aklıma takılan birkaç şey oldu.

Öncelikle daha önce hiç numpadsiz klavyem olmadı. Birkaç kez kullanmıştım ve çok garip gelmişti alışır mıyım bu şekilde düşünüp sonrasında memnun kalan oldu mu diye merak ediyorum.
Beklentim tamamen performans ve sağlamlık belli bir süre götürmesi yeterli benim için, aydınlatma vs. beklentim yok hatta çok renkli klavyeleri sevmiyorum.

Numpadli klavye olarak :Amazon.com.tr

Numpadsiz de Ajazz klavyeleri önermişler daha çok.

Önerilen bazı klavyelerdeki çekincem kablosuz olması, amacım neredeyse sadece oyun olacağı için kablosuz vs. gibi bir derdim yok.

Bundan önce hep TR Q klavye kullandım, o yüzden o konuda da fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende Rampage'in Parvus modeli klavyesi var numpadsiz ve yön tuşları yok alışması 2-3 gün sürüyor alıştıktan sonra akıyor bende kahverengi switch var memnunum eğer istersen kırmızı switch olanı da var.

Ayrıca yön tuşları olsun istiyorsan rampage ghost bakabilirsin o da aynı klavye ama sadece yön tuşları kısmı var :)

Mouse pad olarak direkt link bırakıyorum aldım kullanıyorum gayette memnunum 90-40cm bu kullandığım klavye ile gayet iyi eğer düşük sensivity ile oyun oynuyorsan çok fazla mouse alanın kalacaktır artık mouse pad linkini bırakayım:

İyi forumlar.

Dostum bende Rampage'in Parvus modeli klavyesi var numpadsiz ve yön tuşları yok alışması 2-3 gün sürüyor alıştıktan sonra akıyor bende kahverengi switch var memnunum eğer istersen kırmızı switch olanı da var.

Ayrıca yön tuşları olsun istiyorsan rampage ghost bakabilirsin o da aynı klavye ama sadece yön tuşları kısmı var :)

Mouse pad olarak direkt link bırakıyorum aldım kullanıyorum gayette memnunum 90-40cm bu kullandığım klavye ile gayet iyi eğer düşük sensivity ile oyun oynuyorsan çok fazla mouse alanın kalacaktır artık mouse pad linkini bırakayım:

İyi forumlar.
Rampage'nin tek düzgün klavyesi de PARVUS ama bu fiyata alınmaz kesinlikle. Mousepad ise güzel öneri.

Alınabilir yine de her ikisi. Önerebilirim ama üstteki önerdiğim daha iyi bir klavyedir.

Rampage'nin tek düzgün klavyesi de PARVUS ama bu fiyata alınmaz kesinlikle. Mousepad ise güzel öneri.

Alınabilir yine de her ikisi. Önerebilirim ama üstteki önerdiğim daha iyi bir klavyedir.
Böyle bir klavye için 999tl bence gayet makul bütçe sıkıntısı yoksa alınabilir.
Kişinin zevkine kalmış hem beyaz klavye çok bulunmuyor :)

Teşekkürler cevaplarınız için, yazdıklarınızı dikkate aldım ve araştırdım. Tesadüfen Ajazz k685t gördüm. 68.79AU $ 44% OFF|AJAZZ K685T Bluetooth mekanik klavye RGB sıcak swap 68 tuşları üç mod kablosuz oyun klavyeler PC Gamer için masaüstü|Klavyeler| - AliExpress
985 TL normal fiyatına göre uygun sanırım. Ne diyorsunuz alayım mı bunu yoksa yazdığınız seçeneklere tekrar mı bakayım.

Teşekkürler cevaplarınız için, yazdıklarınızı dikkate aldım ve araştırdım. Tesadüfen Ajazz k685t gördüm. 68.79AU $ 44% OFF|AJAZZ K685T Bluetooth mekanik klavye RGB sıcak swap 68 tuşları üç mod kablosuz oyun klavyeler PC Gamer için masaüstü|Klavyeler| - AliExpress
985 TL normal fiyatına göre uygun sanırım. Ne diyorsunuz alayım mı bunu yoksa yazdığınız seçeneklere tekrar mı bakayım.
Akko olanı mı alsam ya da görünüş olarak da hoşuma gitmişti ama arada 300TL fark var Akko daha iyiyse alabilirim ama 300TL aşırı önemli değil benim için.

Akko olanı mı alsam ya da görünüş olarak da hoşuma gitmişti ama arada 300TL fark var Akko daha iyiyse alabilirim ama 300TL aşırı önemli değil benim için.
Yorumlarda Outemu demişler K685T için, öyleyse değmez. En iyi ihtimalle Huano vardır bence, öyleyse Kemove K68 yine daha mantıklı. Gateron G Pro switchler bulunuyor. Ha bir de vergi dahil 1272TL oluyor attığınız klavye.

K68 niyeyse içime sinmedi muhtemelen renklerinden mantıklı olan o diyorsanız içime sindiririm xd.
Şöyle bir şey gördüm bir de, dediğim gibi açıkçası 200-300 TL'nin lafını yapmayacağım örneğin Akko veya son attığım veya Ajazz olan için bu fiyata daha iyi bulamazsın al diyeceğiniz bir şey olursa alacağım.

K68 niyeyse içime sinmedi muhtemelen renklerinden mantıklı olan o diyorsanız içime sindiririm xd.
Şöyle bir şey gördüm bir de, dediğim gibi açıkçası 200-300 TL'nin lafını yapmayacağım örneğin Akko veya son attığım veya Ajazz olan için bu fiyata daha iyi bulamazsın al diyeceğiniz bir şey olursa alacağım.
Fotoğraftan yola çıkarsak bunda da Outemu Gaote var sanırım tam belirtmemişler. Yine K68 daha mantıklı kalıyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı