1000 TL'ye Hangi Mouse alınır?

Bütçe
1000 TL

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
1000 TL bütçem var başka mouse isterseniz ekleyebilirsiniz fareyi Palm grip seklinde tutuyorum.

Corsair Ironclaw, Razer DeathAdder V2, SteelSeries Prime Plus, SteelSeries Sensei Ten bunlardan hangisi alınmalı?

Şahsen ben Razer Basilisk V2 almayı düşünüyorum. Görünüş olsun,büyüklük olsun gerekse donanımı olsun çok hoşuma gitti. Tabi V3'üne de bakabilirsiniz. O da ayrı bir güzel.

Hocam bu kaçıncı konu? Anlıyorum bilgi karmaşıklığı olduğunu da şu ana kadar tüm mouse'ları araştırabilirdiniz. Razer DeathAdder V2 önerildi bir çok defa. Hoşunuza gitmediyse alternatif olarak Fury Z, Glorious Model D Minus, Delux M800DB gibi mouse'lar da önerildi. Aralarından hoşunuza gideni seçip almak zor değil.

Hocam bu kaçıncı konu? Anlıyorum bilgi karmaşıklığı olduğunu da şu ana kadar tüm Mouse'ları araştırabilirdiniz. Razer DeathAdder V2 önerildi birçok defa. Hoşunuza gitmediyse alternatif olarak Fury Z, Glorious Model D minus, delux M800dB gibi Mouse'lar da önerildi. Aralarından hoşunuza gideni seçip almak zor değil.

Ama konular bir sureden sonra cevap yazilmamaya basladi bir şey daha sorabiliri miyim Basilisk V3 mu V2 mi?

Geri
Yukarı