1000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

thecrowly34

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, Hyper Cloud LL kulaklığım vardı cok memnundum ama ürün bozuldu sağ taraftan ses gelmemeye başladı. Servise gönderdim garanti dışı kaldığını söylediler. Markadan acayip soğudum hiçbir şekilde ilgilenmiyor o yüzden lütfen Cloud LL önermeyin. 1000TL'ye kadar Gaming kulaklık arıyorum CS:GO ağırlıklı oynuyorum ve kulaklarım hassas daha önce birçok ameliyat geçirdim rahat olması benim için çok önemli tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizde en mantıklısı Cloud 2, Cloud Alpha almak.
@enonertetanem hocamında görüşünü alalım. :)
Hocam kesinlikle Hyper X'den ürün almam müşteri temsilcisi bile yok konuşabileceğin firmaya ulaşamıyorsun. Servisi arıyorsun açmıyorlar muhattap yok. Ayrıca kulaklıgımda gerekce gösterdikleri catlagı gözle görmek bile mümkün değil üstüne üstün şiakyet varda aynı yerden hasar alan en az 5 konu gördüm sorun kronik olmasına rağmen destek vermiyorlar. Memnundum evet ama herşey onla bitmiyor 9 ay kullandım şimdi boşa cıktı o yüzden başka marka alacağım. Steelseries 5 ve razer krakeni incelemeye alacağım teşekkürler arkadaşlar başka öneriler varsa önerilere açığım. Anakart modelimi arkadaşım atmış teşekkür ederim kendisine :)
Anakartın nedir?
Önerilerinizi bekliyorum hocam

Yurt dışından sorun değilse:

Verginin ne kadar olacağı ile alakalı kesin bir şey diyemem açıkçası ama para artarsa BM800+phantom seti tercih edilebilir.

Veya

İndirim varmış bunda.

Yurtdışından olmazsa:

Yurt dışından sorun değilse:

Verginin ne kadar olacağı ile alakalı kesin bir şey diyemem açıkçası ama para artarsa BM800+phantom seti tercih edilebilir.

Veya

İndirim varmış bunda.

Yurtdışından olmazsa:

Hepsini araştıracağım çok sağolun hocam

Geri
Yukarı