1000 TL'ye kadar mikrofonu kaliteli kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kumru
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 325
Bütçe
1000

Kumru

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım kulaklık Rampage sn RW-1. bilindiği üzere çok kaliteli bir kulaklık değil fakat muazzam bir mikrofon kalitesi var. Kulaklık bozulmak üzere olduğu için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bir süre araştırdıktan sonra SteelSeries Arctis 5 sipariş ettim fakat mikrofon kalitesi inanılmaz derecede kötü olduğu için aynı gün iade ettim. Şu an en alınabilir ürün HyperX Cloud 2 gibi duruyor fakat hem mikrofon kalitesini yeterli bulmuyorum hem de pek çekici gelmiyor... 1000 TL bandındaki kulaklıkların mikrofonları, şu anki kulaklığımın mikrofonun performansının yanına bile yaklaşamıyor. Kaliteli sese sahip dahili mikrofonu olan bir kulaklık almak istiyorum. Aksi takdirde hem kaliteli bir kulaklık, hem de kaliteli bir harici mikrofon almam gerekecek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu bütçede Razer Blackshark v2 modelini öneririm. Mikrofon performansı inanılmaz iyi olmasa da benim açımdan yeterli. Kulaklığın oyun performansının yanında müzik konusunda da çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı