550 TL'ye kadar mikrofonu kaliteli oyuncu kulaklık önerisi

Bütçe
450-500

karul

Decapat
Kendi tercihim mikrofon ve kulaklığın ayrı olmasıdır fakat bu bütçeye böyle bir şansımın olduğunu düşünmüyorum. Bütçe 450-500 TL civarı. Şu anda Inca lapetos IGK-X7 kullanıyorum. Kafa desteği kısmı koptu. Kafamdan düşüyor. Yeni bir kulaklık arıyorum. Ses ve mikrofon kalitesi güzel bir kulaklık önerebilir misiniz? Kulağımı terletmeyecek padleri olursa iyi olur. Bütçeyi en fazla 550'e çıkarabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi tercihim mikrofon ve kulaklığın ayrı olmasıdır fakat bu bütçeye böyle bir şansımın olduğunu düşünmüyorum. Bütçe 450-500 TL civarı. Şu anda Inca lapetos IGK-X7 kullanıyorum. Kafa desteği kısmı koptu. Kafamdan düşüyor. Yeni bir kulaklık arıyorum. Ses ve mikrofon kalitesi güzel bir kulaklık önerebilir misiniz? Kulağımı terletmeyecek padleri olursa iyi olur. Bütçeyi en fazla 550'e çıkarabilirim.

450-500 tl bütçe ile kaliteli bir kulaklık çok zor genelde çoğu kalitesiz, suni deri oluyor, bence biraz daha bütçeye ekleme yapmalısın yoksa 1-2 yıl sonra yeniden almak zorunda kalırsın.

Kablosu örgü mü?

450-500 TL bütçe ile kaliteli bir kulaklık çok zor genelde çoğu kalitesiz, suni deri oluyor, bence biraz daha bütçeye ekleme yapmalısın yoksa 1-2 yıl sonra yeniden almak zorunda kalırsın.

İleride zaten param olunca daha kaliteli bir şey alacağım. Şu an bana zaten Max 1-2yıllık bir şey lazım. Bütçe kısıtlı. Bu bütçeye en kalitelisi lazım.

Geri
Yukarı