1000 TL'ye kadar mouse önerisi

Teknik özellikleri birbirine çok yakın.
Haste biraz daha uzun ve biraz daha alçak. Görsel olarak/deneyim geçmişinize göre karar verebilirsiniz.
hocam haste almayı düşünüyorum da tek merak ettiğim 2 sinin sensörü ne ve sensörlerin özellikleri nedir acaba

@Heimlich bu iki mousenin sensörü ve sensörün özellikler ne biliyomusun ve ileride mouse tekerleğinde tıklama sorunu falan çıkarmaz değilmi

hocam haste almayı düşünüyorum da tek merak ettiğim 2 sinin sensörü ne ve sensörlerin özellikleri nedir acaba
Haste 3335, Keris 3389 kullanıyor, farkları yok. +400IPS ve +40G değerlerinden sonra sensörlerin farkı yok. Farkı hissedebileceğiniz seviyelerdeki en iyi sensörler ikisi de. Belirli bir seviyeden sonra dikkat edilmesi gereken tek husus bazı markaların Pixart'a yaptırdıkları sensörlerde kronik sorunlar olabiliyor. Pixart'ın kendi sensörlerinde kronik sorun oranı çok düşük.

Haste 3335, Keris 3389 kullanıyor, farkları yok. +400IPS ve +40G değerlerinden sonra sensörlerin farkı yok. Farkı hissedebileceğiniz seviyelerdeki en iyi sensörler ikisi de. Belirli bir seviyeden sonra dikkat edilmesi gereken tek husus bazı markaların Pixart'a yaptırdıkları sensörlerde kronik sorunlar olabiliyor. Pixart'ın kendi sensörlerinde kronik sorun oranı çok düşük.
sizin bana öneriniz ne ben hyperx düşünüyorum

Yukarıda yanıtladığım gibi: "Görsel olarak/deneyim geçmişinize göre karar verebilirsiniz."
Ben alacak olsam daha ucuz olduğu için ROG Keris alırdım, kalan 210 liraya da mousepad alırdım.
şuan para önemli değil sadece hangisinin teknik özelliği daha iyi olduğu önemli ve kronik sorun ne oluyor tam olarak

@Juppiter peki hangisi oyun için daha iyi bana hyperx gibi geldi ama siz ne dersiniz
İnatla mı yapıyorsunuz? :) 2 kere sordunuz aynı soruyu ve 2 kere cevap verdim. Kendimi alıntılıyorum:
"Farkı hissedebileceğiniz seviyelerdeki en iyi sensörler ikisi de."
"Teknik özellikleri birbirine çok yakın. Görsel olarak/deneyim geçmişinize göre karar verebilirsiniz."

Yeni konular

Geri
Yukarı