1000 TL'ye kadar sessiz mouse önerisi

Bütçe
1000

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşıma mouse bakıyoruz tamamen sessiz olmalı çoğunlukla iş için kullanılacak arada amatör oyuncu olarak da kullanıyor. Bir öneriniz var mı?

Hocam yeterince sessiz mi arkadaşın ana kriteri tamamen sessiz olması M220 gibi falan.
Bi dönem kullanmıştım çok hafif ve güzel bir mouse.Ses konusuna gelince beni çok rahatsız etmemişti ve memnun olmuştum çünkü kardeşimle aynı odada yatarken de kullanıyordum.Orta sesli denilebilir çok ses çıkarmıyor bence oyun için de gayet ideal bir mouse gücü yeten herkese tavsiye etmişimdir.

Bir dönem kullanmıştım çok hafif ve güzel bir mouse. Ses konusuna gelince beni çok rahatsız etmemişti ve memnun olmuştum çünkü kardeşimle aynı odada yatarken de kullanıyordum. Orta sesli denilebilir çok ses çıkarmıyor bence oyun için de gayet ideal bir mouse gücü yeten herkese tavsiye etmişimdir.

Hocam arkadaş mühendis olduğu için mecburen öyle olması lazım dire M220 falan da olmasın diye düşündük ama yoksa başka bir öneriniz herhalde bunlara kaldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı