1000 TL'ye kadar yazılım için klavye tavsiyesi

Bütçe
1000

Dryus

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
11
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M1 Macbook Air 16/256GB
Meslek
Software Developer
Mac cihazda yazılım kısmında kullanacağım bir klavye olacak. Aklımda Magic Keyboard var ancak daha ucuza bir alternatif varsa iyi olur. Mekanik kullanmalı mıyım? BT veya kablosuz olursa sevinirim. Mekanik olursa kablolu olabilir.

Bende de şu an K380 var tam anlamıyla rezalet diyebilirim. MX Keys Mini yada ikinci el Keychron'a geçeceğim hangisini önerirsiniz.
Şaşırdım açıkçası ben çok memnundum. Mağazaya gidip Mx Keys’i denemeniz iyi olur.

Şaşırdım açıkçası ben çok memnundum. Mağazaya gidip Mx Keys’i denemeniz iyi olur.
Ya hocam tuş dizilimi berbat bence ben tuşların yerini bulamıyorum sık sık yanlış yazdığım oluyor daha önce bu kadar küçük bir klavye kullanmadığımdan da olabilir elbette.

Ya hocam tuş dizilimi berbat bence ben tuşların yerini bulamıyorum sık sık yanlış yazdığım oluyor daha önce bu kadar küçük bir klavye kullanmadığımdan da olabilir elbette.
İlk defa sizden gördüm K380 beğenmeyen. Aslında çok iyi klavyedir. Bence alışamamışsınız. Alışamamanızda çok garip şahsen. Corsair K55 RGB PRO XT gibi devasa klavyeden K380'e geçtim ve 1 saat'de alıştım. Gerçekten K380 çok rahat ve iyi klavye. Arada oyun oynamak için K55'i çıkarıyorum ellerim ağrıyor.

İlk defa sizden gördüm K380 beğenmeyen. Aslında çok iyi klavyedir. Bence alışamamışsınız. Alışamamanızda çok garip şahsen. Corsair K55 RGB PRO XT gibi devasa klavyeden K380'e geçtim ve 1 saat'de alıştım. Gerçekten K380 çok rahat ve iyi klavye. Arada oyun oynamak için K55'i çıkarıyorum ellerim ağrıyor.
Reddit'de klavyenin fena içinden geçiyorlar. 😄😄

Geri
Yukarı