1000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1000

ns66

Centipat
Daha fazla  
Klavye alacağım. Benim için performans, hız ve hissiyat önemli. Daktilo gibi çok ses çıkarmasını istemiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Performans isterim derseniz başka seçeneğiniz pek yok. Red Switch alın, ekstrem sessiz olmasa da daktilo gibi asla değil.

Ürün kendi switchlerini kullanıyor sözde ancak üründe ya Çin'de tanesi 15 cent'e satılan switchlerden kullanmışlar ya da Outemu switche marka basmışlar. Berbat.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tavsiye ederim. Hem istediğiniz gibi sessiz hem deri ve çıkartılabilir bilek desteği, farklı RGB renk modları da var öneririm kesinlikle bu fiyata en iyisi.

Markasız switch. Adı sanı belli değil. Bilek desteği çok da önemli bir şey değil ve üründeki kaliteli bile değil. Farklı RGB modları şu anda her üründe var. Bu ürünü özel kılan şey nedir? Markası daha kendi sitesinde yazmayan switchleri mi?

Performans isterim derseniz başka seçeneğiniz pek yok. Red Switch alın, ekstrem sessiz olmasa da daktilo gibi asla değil.

Böyle değişik düğüşük markalar atıyorsunuz çok kaliteliymiş gibi. Ayrıca arkadaşın bütçesi 1K sen 1.3K'lık ürün öneriyorsun.

İnsanların güvenebileceği Rampage, Gamepower, Game Booster, Preo markalar önerin.

not: Şakası bir yana 200-300 daha fazla ver kaliteli iyi bir mal al. Arkadaşın önerdiği gayet iyi al geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Markasız Switch. Adı sanı belli değil. Bilek desteği çok da önemli bir şey değil ve üründeki kaliteli bile değil. Farklı RGB modları şu anda her üründe var. Bu ürünü özel kılan şey nedir? Markası daha kendi sitesinde yazmayan Switch'leri mi?

Bütçesine göre en ideali bu. Sessiz olmasını istemiş özellikle bu Switch markası olacak dememiş. Klavyeyi yakından incelemeden bence ön yargılı olmayın. Bu arada bilek desteği önemsiz demişsiniz eğer bileğimi masaya koyuyorsam ve rahat olmayacaksa neden klavye alıyorum 100 TL'ye A101'den alırım. Kullanmasa bile çıkartır mıknatıslı bir yapı var bilek desteği bağlantı kısmında.

Bütçesine göre en ideali bu. Sessiz olmasını istemiş özellikle bu Switch markası olacak dememiş. Klavyeyi yakından incelemeden bence ön yargılı olmayın. Bu arada bilek desteği önemsiz demişsiniz eğer bileğimi masaya koyuyorsam ve rahat olmayacaksa neden klavye alıyorum 100 TL'ye A101'den alırım. Kullanmasa bile çıkartır mıknatıslı bir yapı var bilek desteği bağlantı kısmında.
Switch markası kalitesiz ise napacaksın ama? İnan bana bilmediğin buradan belli. Belli ki forumlarda fazla aktif de değilsin. Sana önerim saçma sapan ürünlerin kullanıcı yorumlarını okumadan kısa süreli deneyimin ile yorum yapmaman. Çünkü bu klavyelerin asıl sorunu zaten 2. Ayında falan çift tıklama veya basmama sorunu.

Switch markası olacak diye belirtmemesi rezalet bir ürün önerebileceğiniz anlamına gelmiyor. Yay sesinden kafanızı çınlatacak switchleri, bileğinizi tahriş etme potansiyeline sahip bilek desteği, en ufak darbede ortadan ikiye ayrılacak kasa. Ürün neresinden tutsanız elinizde kalacak bariz belli. Everest, Rampage gibi markalar Çin'de üretilen noname ürünlerin üzerine etiket basıp fahiş fiyata kazıklıyor. Dediklerinizin zerre manası yok.

Geri
Yukarı