1000 TL'ye S8 Plus aldım

İlatem

Centipat
Makaleler
5
Mod arkadaş başlığı değiştirmesin en uygun başlık bu.
1 sene 720 TL'ye S8 almıştım, şimdi ise 1000 TL'ye S8 Plus aldım, telefonları hırsız fiyatına almaya bayılıyorum. Ekran ve arka kapak çatlak ama iç ekranda hiçbir sorun yok ne yanık ne leke ve S8 ekranı 3050 TL. Ben 450 TL'ye bu telefonu sıfırdan farksız hale getirebiliyorum.
Bu fiyat bandında kırık, dökük, yanık, lekeli, çizgili S7 ve Note 5'ler satılıyor, dün gece bildirim geldi sahibinden de favorilere eklediğiniz ilanın fiyatı düştü diye, ne ara eklediysem S8 Plus eklemişim, mesaj attım hemen 1300'den 1150ye düşürmüş, 1050 TL'ye anlaştık, 10 dakika önce aldım zaten, telefonun testlerini yaptım, hattı taktım adam yeniden başlattı ve yazılım çöktü, benim için çok önemli bir şey değil 10 dakikamı alır stock ROM kurmak ki zaten Custom ROM kuracağım, yazılım çökünce 50 TL daha indirim yaptı ve 1000 TL'ye aldım. Eğer test etmeseydim almazdım ama test ettim gördüm her şeyi çalışıyor. Hayırlı olsun diyelim mi?

IMG_20220505_135552.jpg

IMG_20220505_135524.jpg

IMG_20220505_135531.jpg

İyi ki başlık değiştirmesin dedim.

Son düzenleme:
Neden bu kadar ölü fiyata satıyorlarki? İşin içinde bir pislik olmasın?

Ekranı çatlak ve arka kapağı çatlak, masraf yapsa satıp satamayacağı belli değil o yüzden.

Sıfır haline getirip satabilirseniz bayağı iyi hatta kullanabilirsiniz. H. O

Kullanmak için aldım, aynı o şekil yapacağım.

Hayırlı olsun hocam.

Teşekkür ederim.

Telefon okeye dönüyor 1000 liraya yazık olmuş.

Plastik Android 7 Xiaomi Mi alsaydım?

Yurt dışı ya da çalıntıdır hocam.

Arkadaşa söylediğim gibi.

S8 ekranına 3050 TL veren var mı? Ki? Ya yan sanayi taktırıyorlar ya da yaptırmıyorlar.

Ölü fiyatta değil ayrıca. Zaten ekranı sağlam olup arka kasası çatlak olanları 1300-1600 TL arasına satıyorlar.

Hayırlı olsun bu arada.

Birisi söylemişti bu telefonun ekranı yan sanayi üretilmiyor diye, 3050 konusu ise Samsung'un kendi sitesinde ki fiyat veren var mı? Dersen illaki vardır herkes dış cam değiştirme olayını bilmiyor.

Normalden 500 600 ucuza almışssınız kimse S8 Plus ekranına 3050 vermez o fiyatlar zaten ölü hayırlı olsun.

Teknik servis fiyatı zaten 2. elde zaten Max 2000e bulabilirsin, 500 600 yükseklerinde ekranı çatlak zaten o yüzden almadım.

Ekranı çatlak ve arka kapağı çatlak, masraf yapsa satıp satamayacağı belli değil o yüzden.

Kullanmak için aldım, aynı o şekil yapacağım.

Teşekkür ederim.

Plastik Android 7 Xiaomi Mi alsaydım?

Arkadaşa söylediğim gibi.

Birisi söylemişti bu telefonun ekranı yan sanayi üretilmiyor diye, 3050 konusu ise Samsung'un kendi sitesinde ki fiyat veren var mı? Dersen illaki vardır herkes dış cam değiştirme olayını bilmiyor.

Teknik servis fiyatı zaten 2. elde zaten Max 2000e bulabilirsin, 500 600 yükseklerinde ekranı çatlak zaten o yüzden almadım.
Valla plastikliği değil sıfır olması önemli.
Tercih meselesi tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı