1000 TL'ye sessiz klavye önerisi

Ürünün yazılımı var mı peki hocam?
Var ama pek basarili oldugu soylenemez. Klavyenin forumda incelemesi var.

O zaman al gitsin. Oyun için alıyorsan silver alabilirsin. Oyunlar için daha iyi. Zaten Gateron optic switchler çok iyi üzmez.

Aynen bak bu da alınır. Ama ben tam boyut olduğu için almazdım. Konu sahibi için uygunsa tercih edilir.
DK61E'de Silver switchler Gateron olmayabilir, garanti olması için Red tavsiye ederim.

Var ama pek basarili oldugu soylenemez. Klavyenin forumda incelemesi var.
YouTube üzerindeki incelemelerde ürün biraz daha farklı hangisi acaba. YouTubedaki modelin kablosu böyle düz değil de ucu kıvrımlı klavyeye takılan yeri L şeklinde yani. Ve kutu içinden switchle tuş çıkarma aparatı çıkıyor.

YouTube üzerindeki incelemelerde ürün biraz daha farklı hangisi acaba. YouTubedaki modelin kablosu böyle düz değil de ucu kıvrımlı klavyeye takılan yeri L şeklinde yani. Ve kutu içinden switchle tuş çıkarma aparatı çıkıyor.
Urun konudaki gibi geliyor hocam.

@serhatcandev hocam bu benim attığım nasıldır dierya olan ile arasında çok fark var mıdır? Gözüme daha hoş gözüküyor bu.
Buna da iyi diyorlar ama pil sıkıntısı var. Ben şahsen sevmiyorum bu modeli. Dierya gateron optic switch'e sahip. Top 3'ün içinde yani. Attığınız klavyede outemu var o da giriş switch yani iyi değil.

Geri
Yukarı